Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna
Data i godzina:
sobota, 18 lutego 2023
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 15 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Zamość
Wykonawca:
Kabaret Skeczów Męczących
OPIS WYDARZENIA

Kabaret Skeczów Męczących Polska misja komiczna

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?

Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.

 

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.92/5
Tomek Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Wałcz (28.01.2023 15:30)

Mega atmosfera, dużo lepiej niż w tv. Pozdrawiam

  • 04.02.2023 15:47
  • |
Astreja Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Wałcz (28.01.2023 15:30)

Mogę powiedzieć że, prezent w postaci biletu dla rodziców był w 100% trafiony. Z informacji od rodziców ujmę krótko, bardzo dobrze się bawili i śmiali się do rozpuku.

  • 03.02.2023 14:21
  • |
Ivora Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Luboń (21.01.2023 16:30)

Wesoło, super kontakt z publicznością, reakcja na sytuacje na widowni na żywo

  • 03.02.2023 13:37
  • |
Lipka Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Piła (27.01.2023 20:30)

Super. Śmiechu pełna sala. Nie ma momentu na odpoczynek brzucha od śmiechu.

  • 03.02.2023 08:44
  • |
setka albo dwie Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Nowy Tomyśl (22.01.2023 16:00)

Super spędzony czas, polecamy każdemu

  • 02.02.2023 22:17
  • |
Ewunia Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Koszalin (29.01.2023 16:00)

Super przedstawienie !!!!!! Pełne spontanicznego humoru . Chłopaki są szaleni. Ubawiłam się do łez!!!

  • 02.02.2023 17:49
  • |
Tom33 Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Wałcz (28.01.2023 15:30)

Całkiem spoko

  • 01.02.2023 20:33
  • |
Mitek105 Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Rokietnica (21.01.2023 20:00)

Miła atmosfera, dużo śmiechu, wieczór udany.

  • 01.02.2023 10:49
  • |
Marek Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Koszalin (29.01.2023 16:00)

Wspaniały występ. Świetny kontakt z publicznością. Dużo nowych skeczy. Ubaw po pachy przez dwie godziny. Serdecznie polecam.

  • 31.01.2023 19:22
  • |