Znajdź wydarzenia w Twojej okolicy:

lub wybierz miasto z listy


Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie - realizacja TV Polsat - odc 6 - Warszawa

Kabaret K2 - Jedziemy po Was
Kiedy? 08 kwietnia 2025 19:00
Gdzie? ATM Studio (studio A)
Warszawa, Wał Miedzeszyński 384

Informacje o wydarzeniu

Kabaret K2 - Program: „Jedziemy po Was”

„Jedziemy po Was” to kolejny program kabaretu K2. Jak zawsze będzie śmiesznie, ostro i nieprzewidywalnie. Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas. Nie zabraknie improwizacji i kontaktu z publicznością. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. Nasze żarty nie mają brody, za to mają berewiii.

Wykonawcy

Kabaret K2

Kategoria

Kabarety

Recenzje

Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 10 maja 2026 17:00

Super

grzesiu15918
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 22 maja 2026 16:30

Kabaret świetny, dobra integracja z publicznością. Polecam.

Nieznajomy
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 26 kwietnia 2026 16:00

Spodziewałem się nowego programu tzn.takiego którego nie ma w TV.Jednak Za 120 zł od osoby dostaliśmy to co w telewizorze z małymi zmianami w tekście dotyczące miejsca występu. Sam kabaret oczywiście jest zabawny i bawiliśmy się dobrze.Jednak nie po to straciliśmy czas i pieniądze żeby oglądać odgrzewane kotlety ;( szkoda

Peter
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 17 maja 2026 19:00

W Nowym Tomyślu było super

Anna W.
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 17 maja 2026 19:00

Ubaw po pachy

opal
DO GÓRY