Znajdź wydarzenia w Twojej okolicy:

lub wybierz miasto z listy


Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie - realizacja TV Polsat - odc 7 - Warszawa

Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie - realizacja TV Polsat - odc 9
Kiedy? 14 października 2025 19:00
Gdzie? Studio Transcolor
Warszawa, ul. Szeligowska 48 - Studio 3

Informacje o wydarzeniu

K2 wrzuca na luz i zaprasza na swój kolejny program. Jedziemy na luzie: bez spiny i zbędnego nadęcia… po prostu dobra zabawa.
Spodziewajcie się improwizacji i dawno niewidzianych postaci: Baśki Polak, Darusia i Dziadka Alfonsa. Jak zwykle będzie śmiesznie i absolutnie bez cenzury!
Wrzuć na luz i daj się wciągnąć!

Wykonawcy

Kabaret K2

Kategoria

Kabarety

Recenzje

Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 10 maja 2026 17:00

Super

grzesiu15918
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 22 maja 2026 16:30

Kabaret świetny, dobra integracja z publicznością. Polecam.

Nieznajomy
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 26 kwietnia 2026 16:00

Spodziewałem się nowego programu tzn.takiego którego nie ma w TV.Jednak Za 120 zł od osoby dostaliśmy to co w telewizorze z małymi zmianami w tekście dotyczące miejsca występu. Sam kabaret oczywiście jest zabawny i bawiliśmy się dobrze.Jednak nie po to straciliśmy czas i pieniądze żeby oglądać odgrzewane kotlety ;( szkoda

Peter
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 17 maja 2026 19:00

W Nowym Tomyślu było super

Anna W.
Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 17 maja 2026 19:00

Ubaw po pachy

opal
DO GÓRY