Kabaret na Żywo - odcinek 3
Data i godzina:
niedziela, 31 marca 2019
godz. 20:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 70 ) WYDARZENIA W Warszawa
OPIS WYDARZENIA

Nowy sezon kultowego „Kabaretu na żywo” wraca do Polsatu. Każdy odcinek to zabawna podróż, w którą zabiera nas kabaret-gospodarz wieczoru. Wydarzyć się może więc absolutnie wszystko – niezwykli goście, premierowe skecze, nowe pomysły i odskocznia od codzienności gwarantowana. 

„Kabaret na żywo”


To cotygodniowy program Telewizji Polsat, w którym czołówka polskich kabaretów bez cenzury i cięć bawić będzie szerokie grono fanów dobrej rozrywki. To program, na który od lat czekali wielbiciele współczesnego kabaretu – prawdziwie zaskakujące show, dzięki któremu każdy widz poczuje się jakby znalazł się na spektaklu na żywo. To tutaj połączy się spontaniczność i żywa, niczym nieskrępowana improwizacja z profesjonalizmem i rzetelnym przygotowaniem. Program pojawił się w ramówce Polsatu jesienią 2016 roku. Wiosna 2019 to czas na szósty już sezon Kabaretu na żywo!

Program będzie pokazywany w każdą niedzielę o godz. 21.00 w telewizji Polsat. „Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę.

 
Odc 1  - gospodarz Kabaret Młodych Panów

Odc 2 - gospodarz Kabaret Czesuaf

Odc 3 - gospodarz Jerzy Kryszak
 
*Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku