Kabaret na Żywo - odcinek 1
Data i godzina:
niedziela, 03 marca 2019
godz. 20:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 57 ) WYDARZENIA W Warszawa
OPIS WYDARZENIA

Kabaret Młodych Panów wystąpi w swoim najbardziej charakterystycznym wcieleniu – jako policjanci. Wspólnie z gośćmi zaproszą na „Posterunek w ogniu”.

W obecnych czasach policja cierpi na ogromne braki kadrowe, a złodzieje są coraz bardziej zuchwali i coraz lepiej zbudowani. W roli głównego bandyty Mongoła gościnnie Tomasz Oświeciński. Policjanci nie poddają się jednak. Ogłaszają nabór do policji. Zgłaszają się prawdziwe perełki: były kierowca BOR’u – Robert Korólczyk, Arni – Piotr Zelt, Borewicz – Bronisław Cieślak, i inni. Wszyscy, z braku innych zgłoszeń, dostają zatrudnienie.

W odcinku będziemy śledzili perypetie policjantów związane z próbą odnalezienia i aresztowania Dresiarza i Mongoła. Wszystkie wpadki i potknięcia na bieżąco będzie musiał tłumaczyć opinii publicznej rzecznik policji Rafał Cieszyński.

Gościnnie w odcinku wystąpi Jarosław Boberek, który wcieli się w postać Komendanta Głównego Policji i w swój własny sposób czuwać będzie nad prawidłowym działaniem służb.

Równolegle z akcją na komisariacie zobaczymy skecze kabaretów Zachodni, K2 i

Chyba. Będą one również nawiązywały do wydarzeń na komisariacie. Kabaret K2 przedstawi nocną sytuację na posterunku w Białymstoku, kabaret Zachodni pracę lekarzy czy również budżetówki a w skeczu Kabaretu Chyba zostanie założony podsłuch w biurze prezesa jednej z firm. Dodatkowo Ewa Błachnio wcieli się w odcinku w rolę sędziny wydającej ekspresowe wyroki, a także żony czekającej do późnych godzin na swojego męża.

Premierowo napisane sceny i skecze pokażą w krzywym zwierciadle policję jakiej na szczęście nie ma, bo wszystkie postaci i wydarzenia, które zobaczycie są fikcyjne i powstały w głowach Kabaretu Młodych Panów.

 
 
 
 
 
 
 
odcinek 17 marca:
Kabareciarz też człowiek - pragnie szczęścia i miłości. Zapraszamy na najnowszą wersję hitu “Kabareciarz szuka żony”. Męska część kabaretu: Czesuaf, Kabaretu Młodych Panów i Paranienormalnych przeprowadzi na oczach milionów telewidzów poszukiwania drugiej połówki. Czy będzie to Mission Impossible? Patrząc na poziom urody kandydatów sprawa może być trudna, ale... nie niemożliwa. 
To kabaretowe miłosne reality show na żywo już 17 marca o 21:05 w Polsacie!