Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie
Data i godzina:
sobota, 22 października 2022
godz. 15:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 33 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Szubin
Wykonawca:
Kabaret K2
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Jedziemy po bandzie to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze :) Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego. :) Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.94/5
mirekcoffee Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie Świdnica (20.02.2022 16:00)

Kabaret K2 jest przezaje... fajny!!! To był cudowny wieczór!!! Nigdy dotąd tak się nie ubawiliśmy! Czysta perfekcja w sztuce kabaretowej! Improwizacja w obliczu nieoczekiwanych sytuacji wygenerowanych przez publiczność na poziomie EKSPERT! Żart sytuacyjny równoległy z tym zaplanowanym w skeczu - mistrzostwo świata!!! Krótko mówiąc - DRODZY BRACIA I SIOSTRY, IDŹCIE I RELAKSUJCIE SIĘ!!!!!

  • 20.02.2022 20:55
  • |
Paulina :) Kabaret K2 - Jedziemy dalej Syców (27.11.2021 15:30)

Witam. Pierwszy raz byłam na takim wydarzeniu jak kabaret. Jestem bardI zadowolona fajnie że kabaret K2 miał kontakt z widownią , uśmiech nie schodził z twarzy . Fajnie było uczestniczyć w takim wydarzeniu i na pewno jeszcze nie raz pójdę na ich skecz :) gorąca ich pozdrawiam.

  • 29.11.2021 22:24
  • |
Kris Kabaret K2 - Jedziemy dalej Kęty (13.11.2021 15:30)

Rewelacyjny występ Kabaretu K2. Kontakt z publicznością, inteligentne oraz świetnie zagrane skecze sprawiają że według mnie są obecnie najlepszym kabaretem w Polsce. Ubawiliśmy się jak mało kiedy. Gorąco polecamy.

  • 13.11.2021 21:27
  • |
Rodzinkapl Kabaret K2 - Jedziemy dalej Ruda Śląska (11.12.2021 20:00)

Super sobotni wieczór w Waszym towarzystwie, pełne zaangażowanie i ciepłe podejście do widza. Często chodzimy na kabarety, na Waszym występie byliśmy drugi raz i na pewno nie ostatni. Tak trzymajcie ❤️

  • 13.12.2021 10:00
  • |
Grażka Kabaret K2 - Jedziemy dalej Paczków (01.12.2019 16:00)

Świetny kabaret.miła atmosfera.Łatwo nawiązują kontakt z publicznościa są naturalni.Bardzo dobry poziom wykonania nie odbiegający od tego co można obejrzeć w telewizji ZAPRASZAMY ponownie do Paczkowa'

  • 06.12.2019 09:56
  • |
Marian Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie Zbąszynek (13.02.2022 17:00)

Super - polecam wszystkim. Świetnie zbudowana atmosfera I żarty do miejscowości występowania. Najlepiej nie zabierać dzieci wtedy żarty są bardziej "soczyste" i w punkt.

  • 15.02.2022 08:58
  • |
Nati Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie Kłodzko (22.01.2022 17:00)

Wykonawcy godni polecenia. Skecze jak najbardziej trafne, profesjonalne, riposty cięte i na czasie. Uwielbiam kabaret K2 od dawna....polecam na każdy wieczór przez cały rok

  • 22.01.2022 20:35
  • |
Nysa :) Kabaret K2 - Jedziemy dalej Głuchołazy (01.12.2019 19:30)

Choć to pierwsze występy, to z gracją wychodzili z wszelkich opresji. Rozbawili, pozwolili wesoło spędzić czas, dali odprężenie od codzienności... dziękuje!!!

  • 02.12.2019 00:41
  • |
Monikah86 Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie Gliwice (01.04.2022 17:30)

Jak zwykle było gruuuubo!!! Kabaret wyśmienity, człowiek wychodzi wyluzowany i z bolącymi policzkami od śmiechu. Na 100% jeszcze wrócimy na występ K2

  • 01.04.2022 21:06
  • |
Jolag Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie Świdnica (20.02.2022 16:00)

Wielka dawka humoru i śmiechu, czas szybko upłynął, a kabaret K2 super wchodził w interakcje z widownią. Dziękuję za mile spędzony czas z Wami.

  • 20.02.2022 19:51
  • |