> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy
Data i godzina:
piątek, 29 stycznia 2021
godz. 20:15
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 29 ) - 20:15
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Świdnik
Wykonawca:
Kabaret Skeczów Męczących
OPIS WYDARZENIA

Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.88/5
ANETA Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 16:00)

WYSTĘP ZNAKOMITY,DWIE GODZINY ŚWIETNEJ ZABAWY W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE NIEZWYKLE UTALENTOWANYCH PANÓW Z "KABARETU SKECZÓW MĘCZĄCYCH" , ŚMIECHOM NIE BYŁO KOŃCA. TAK PANOWIE OCZAROWALI SWYM WYSTĘPEM PUBLICZNOŚĆ I SCENĘ, ŻE DOSŁOWNIE W OKA MGNIENIU TE DWIE GODZINY MINĘŁY BŁYSKAWICZNIE, DOSŁOWNIE JAK Z BICZA STRZELIŁ. WEDŁUG MNIE PANOWIE DEKLASUJĄ INNYCH KONKURENTÓW SCENY KABARETOWEJ. DLA MNIE NAJLEPSI I FAKTYCZNIE WSZYSTKIE SKECZE BYŁY PREMIEROWE I JESZCZE NIGDY NIE WYŚWIETLANO ICH W TELEWIZJI. POLECAM, WARTO ZOBACZYĆ I PRZEŻYĆ TE NIESAMOWITE MOMENTY SAMEMU NA ŻYWO. P.S. JAKBYM WIEDZIAŁ, ŻE WYSTĘP BĘDZIE TAK UDANY, ZNAKOMITY , TO ZAKUPIŁAM BYM KOLEJNY BILET NA TEN SAM DZIEŃ TYLKO PÓŹNIEJSZĄ GODZINĘ.

  • 24.02.2020 11:41
  • |
Rząd X Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Toruń (07.02.2020 18:30)

Bardzo dobry występ.Wszystkie skecze z programu premierowe oprócz bisu.Program bardzo równy z lekkim wyróżnieniem dla ostatniego skeczu.Akustyka sali taka sobie.Jarka czasem było słabo słychać pomijając momenty w których celowo mówił niewyraźnie.Miło by było gdyby grupa częściej angażowała w skecze Michała bo mam wrażenie że często jest takim outsiderem a szkoda bo również ma spory potencjał.Duży szacunek dla Panów z kabaretu za praktycznie bezbłędnie zagranie ról.Na pewno nie był to zmarnowany czas.Polecam

  • 07.02.2020 21:58
  • |
Rząd X Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Toruń (07.02.2020 18:30)

Bardzo dobry występ.Wszystkie skecze z programu premierowe oprócz bisu.Program bardzo równy z lekkim wyróżnieniem dla ostatniego skeczu.Akustyka sali taka sobie.Jarka czasem było słabo słychać pomijając momenty w których celowo mówił niewyraźnie.Miło by było gdyby grupa częściej angażowała w skecze Michała bo mam wrażenie że często jest takim outsiderem a szkoda bo również ma spory potencjał.Duży szacunek dla Panów z kabaretu za praktycznie bezbłędnie zagranie ról.Na pewno nie był to zmarnowany czas.Polecam

  • 07.02.2020 21:58
  • |
Paulina Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Warszawa (03.09.2020 17:00)

Program naprawdę odpowiednio nazwany, bo było mega śmiesznie :) Uwielbiam ich poczucie humoru! Ogólnie super wydarzenie i super kabaret. Co do samej organizacji też nie mogę narzekać. Przez pandemię zmieniono nam termin z niedzieli na czwartek i jak poprosiłam o zmianę godziny z 17 na 20 to też nie było problemu. A co innego iść w niedzielę na 17, kiedy człowiek ma wolne, a w tygodniu o 17 to czasem nie zdąży jeszcze wrócić z pracy :)

  • 26.10.2020 10:08
  • |
Lucjan76 Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy  Świętochłowice (25.10.2019 17:00)

Witajcie, piątkowy wieczór w waszym towarzystwie był niezapomnianym wydarzeniem już dawno tak się nie usmialismy . ,, Dawaj auto " ,, dawaj polisę " ,, idź mu po tego lisa " ,, paróweczka z bułeczką ",, a psa nie ma ? " to były momenty gdzie bolały nas brzuchy i buzia od śmiania i nie dadzą nam zapomnieć waszego występu...... A po śląsku godo się o piątej po połedniu. Do następnego

  • 28.10.2019 19:17
  • |
myrsik Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Wolbrom (29.09.2019 19:00)

Absolutnie rewelacyjny i prześmieszny program. Doskonała gra aktorska szczególnie Pana Jarka. I teraz uwaga: Z rekwizytów na scenie tylko stolik , dwa krzesła i drabina (są kabarety co jeżdżą z całą scenografią) i śmiechu 2 godziny. Poza jednym akcentem muzycznym brak piosenek. Fajna interakcja z publicznością. Po występie zdjęcie i autografy na koszulce. Najlepsi. P O L E C A M ! ! !

  • 30.09.2019 19:44
  • |
jus_koz Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu - realizacja TV Polsat Wrocław (21.02.2019 20:00)

Wieczór był po prostu wybitny! Świetna atmosfera i interesujące wydarzenie, pierwszy raz miałam okazję wziąć udział w realizacji kabaretu przez TV Polsat i z całą pewnością będę chciała to jeszcze powtórzyć! Uśmialiśmy się do utraty tchu :-) Kabaret Skeczów Męczących po raz kolejny stanął na wysokości zadania i zapewnił nam wspaniały wieczór!

  • 11.03.2019 19:13
  • |
Ewkers Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Kłobuck (26.01.2019 20:00)

Świetna zabawa, genialne kabarety jak zawsze no i wychodząc brzuch bolał ze śmiechu, widać, że chłopakom sprawia to przyjemność. Jedyne zastrzeżenia mogę mieć do pary siedzącej obok, jak nie facet komentujący coś co chwilę to kobitka odbierająca telefon... ale to nie może wpłynąć na to, jak świetna była zabawa, nie wiem kiedy ten czas minął! ;)

  • 30.01.2019 22:02
  • |
shrew Kabaret Skeczów Męczących - Na Fali 2019 Kołobrzeg (17.07.2019 20:00)

występ super, polecam! ale uważajcie kupując bilety, trochę inny rozkład miejsc pokazuje strona internetowa (nie tylko kabaretowebilety), a trochę inaczej to wygląda na żywo w amfiteatrze, kupowałam miejsca skrajne, a wylądowałam kilka miejsc bliżej środka, ale akurat tym razem to wielkiego wpływu na mój komfort nie miało, więc 5*

  • 18.07.2019 13:59
  • |
Słoneczko Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Białystok (25.02.2019 20:00)

Było fantastycznie. Dawno się tak nie uśmiałam. Jesteście super a kabaret na zywo zupełnie inaczej się ogląda niż z ekranu telewizora. Mam oczywiście ulubioną postać wśród was Śruba, Jadzia:) Ale żeby było tak fantastycznie to musicie grać zespołowo tak jak wczoraj. Pozdrawiam i dziekuje:)

  • 26.02.2019 09:41
  • |