> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn
Data i godzina:
niedziela, 12 grudnia 2021
godz. 16:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 175 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Suwałki
Wykonawca:
Igor Kwiatkowski
OPIS WYDARZENIA

 

IGOR KWIATKOWSKI - "Pół geniusz pół kretyn"

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest  w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.89/5
Mariola Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn Warszawa (22.11.2021 19:30)

Pan Igor nigdy mnie nie zawiódł, siedziałam w pierwszym rzędzie na samym środku, miałam okazję oglądać Jego niezwykły talent mimiczny, artystyczny. Ma niesamowitą umiejętność nawiązywania kontaktu z widownią, Jego dowcip jest nienachalny, inteligentny, pozbawiony agresji. Te ponad dwie godziny występu Pana Igora wprowadziły mnie w doskonały nastrój. Ale co tu dużo mówić sam określił, że ma w sobie trochę "Mariolki" i może dlatego tak dobrze się przy jego dowcipach bawię, a mam na imię... Mariola :DDD. Oczekuję z niecierpliwością na nowy repertuar, będę śledzić występy w Warszawie. Kariera solo działa na Pana Igora niezwykle rozwojowo! Uwielbiam Go i życzę dalszych sukcesów w kolejnych szczeblach kariery <3<3<3

  • 23.11.2021 16:30
  • |
BaHa Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn Lubin (24.06.2021 16:00)

Coś czego nam wszystkim od dawana brakowało.... niesamowicie było znów się spotkać z przyjaciółmi i innymi, a co ważniejsze wspólnie się pośmiać, a było tego śmiechu bardzo bardzo bardzo dużo..... sama radość i to odczuć się dało po obu stronach... Igor ma to coś w sobie , tą lekkość w ściąganiu na siebie uwagi od pierwszych momentów i uśmiech z twarzy nie schodzi i to również dotyczy obu stron. Ja polecam.

  • 25.06.2021 20:49
  • |
Marek Igor Kwiatkowski i Kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy Dzierżoniów (19.01.2019 19:30)

fantastyczny kabaret K2 - Zośka fantastyczna, chłopaki ze stowarzyszenia dziewic (czy jakoś tak) super...no jestem pozytywnie zaskoczony, poziom wysoki przygotowania...kontakt z publicznością - super...no i Igor...dobrze, że posłuchał syna i zabrał tę "skrzynkę" ze sobą...świetna zabawa, wspomnienia z lata 80 i 90...piosenka o PITcie - extra...polecam w przyszłości i czekamy w Świdnicy i Wałbrzychu...Pozdrawiam

  • 21.01.2019 19:29
  • |
Barbara Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn Lubin (24.06.2021 16:00)

Igor dał z siebie wszystko. Występ kulturalny i zabawny. Bez niecenzuralnych słów można bawić publiczność, co bardzo sobie cenię, bo coraz trudniej o takie występy. Publiczność bawiła się świetnie. Śmiech przeplatał się z brawami. Z przyjemnością wybiorę się na jego nowy program, ten w większej części był mi znany, co nie przeszkadzało mi się bawić i śmiać. Dziękuję.

  • 25.06.2021 07:17
  • |
Kris Igor Kwiatkowski i Kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy Skawina (27.01.2019 16:00)

Razem z żoną byliśmy bardzo mile zaskoczeni, gdyż poza jednym skecze była nowe i nie emitowane w telewizji lub internecie. Świetny występ zarówno kabaretu K2 jak i Igora Kwiatkowskiego sprawiła że wyszliśmy po ponad 2 godzinach z mocno bolącymi ze śmiechu brzuchami. Pozdrawiamy kabaret K2 - ,,Krakusy" ( zapraszamy do Krakowa).

  • 30.01.2019 16:07
  • |
Emil Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn Lubin (24.06.2021 19:00)

Dziękuję, że mogliśmy zobaczyć " Mariolkę" na żywo. Emocje nie do opisania. Śmiech płynący z sali mówił sam za siebie. Z pewnością nie jest to nasz ostatni kontakt z kabaretem Igora na żywo. Polecamy wybrać się dla zdrowia na jego kabareton.

  • 25.06.2021 11:41
  • |
Ew Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn Warszawa (22.11.2021 19:30)

Bardzo dobrze zorganizowane, szybki transfer na miejsca wykupione. Wszyscy siedzieli w maseczkach. Szybkie wyjście z teatru po zakończonym spektaklu. Ta bliskość do sceny dawała fajne odczucia i wrażenia. Występ Igora bajka!!! Ten dystans, poczucie humoru.

  • 24.11.2021 14:49
  • |
Turbo. Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn Ustronie Morskie (21.07.2020 19:30)

Impreza udana na 100%, uśmiałem się po pachy, jedyne co mi się nie podobało to miejsce, nie wygodne drewniane ławki Tragedia . Dobrze że Igor miał repertuar na 2 godziny, bo dłużej bym nie wysiedział z moim chorym kręgosłupem.

  • 22.07.2020 06:42
  • |
smerfetka Igor Kwiatkowski - Pół geniusz pół kretyn Poznań (09.10.2021 17:00)

Występ genialny. Uwielbiam Igora Kwiatkowskiego, drugi raz widziałam go z mężem na żywo i na pewno nie ostatni raz. Już nie możemy się doczekać nowego programu od stycznia 2022 i obowiązkowo obejrzeć go na żywo nie w TV :-)

  • 10.10.2021 13:40
  • |