Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu
Data i godzina:
czwartek, 28 marca 2019
godz. 20:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 11 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ WYDARZENIA W Rybnik
OPIS WYDARZENIA

15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić. 

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.88/5
sylb9@wp.pl Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Gliwice (16.03.2019 17:00)

Super coś fantastycznego zobaczyc na żywo niż siedzieć przed telewizorem polecam

  • 20.03.2019 08:56
  • |
Kubus33 Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Brzeg Dolny (17.03.2019 15:30)

Świetna zabawa super skecze

  • 19.03.2019 05:07
  • |
olip Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Gliwice (16.03.2019 17:00)

Panowie dali radę!Miły wieczór z uśmiechem na twarzy!

  • 18.03.2019 10:55
  • |
Wandeczka Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Brzeg Dolny (17.03.2019 15:30)

Dzień dobry :) Niestety moja recenzja nie będzie zbyt pochlebna ponieważ , byliśmy w Brzegu Dolnym na Kabarecie Skeczów Męczących , miejsca były na Balkonie , nagłośnienie fatalnie , nie było dobrze słychać co mówią wykonawcy , a raczej z ruchu warg ciężko coś zrozumieć , jestem bardzo nie zadowolona z organizacji imprezy .

  • 18.03.2019 09:10
  • |
As Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Kęty (15.03.2019 18:00)

Super skecze, warto iść

  • 18.03.2019 09:09
  • |
Asik Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Brzeg Dolny (17.03.2019 15:30)

Super wydarzenie , panowie stanęli na wysokości zadania, zaprezentowali skecze na mega poziomie, który my odbiorcy uwielbiamy . Bardzo miło spędzone popołudnie.

  • 18.03.2019 08:49
  • |
Oliskaaa Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Brzeg Dolny (17.03.2019 15:30)

Świetne premierowe skecze, jak zawsze dobra zabawa .

  • 18.03.2019 08:16
  • |
Janosik Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Kęty (15.03.2019 18:00)

Występ był na dobrym poziomie, skecze nowe, dobrze się bawiłem, znam doskonale repertuar dotychczasowy ale i tym razem się ubawiłem niektóre były bardzo dobre a niektóre pewnie jeszcze się doszlifują.

  • 18.03.2019 07:17
  • |
Ewelina Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Brzeg Dolny (17.03.2019 15:30)

Świetna zabawa

  • 17.03.2019 22:30
  • |
Robacuss Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Brzeg Dolny (17.03.2019 15:30)

Występ fajny ... Ale nagłośnienie i widok z balkonu masakra

  • 17.03.2019 21:55
  • |
Zibi Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Brzeg Dolny (17.03.2019 15:30)

Fajny występ ale uważam że zdecydowanie za krótki - niecałe 1,5 godziny. Konkurencyjne kabarety na których byliśmy ostatnio np. Neonówka miał występ ponad 2 godzinny.

  • 17.03.2019 21:34
  • |
Ja Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Gliwice (16.03.2019 17:00)

Rewelacyjnie spędzony czas.

  • 17.03.2019 19:55
  • |
Kasia Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Gliwice (16.03.2019 17:00)

Fantastycznie!

  • 17.03.2019 15:47
  • |
Bacia Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Gliwice (16.03.2019 17:00)

Byłam widziałam bawiłam się wyśmienicie łezki ze śmiechu poleciały...tylko szkoda ,że Tak strasznie krótko

  • 17.03.2019 14:28
  • |
Tomecki Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie kabaretu Gliwice (16.03.2019 17:00)

Rewelacyjny program. Popłakałem się ze śmiechu. Postacie ze znanych skeczy w nowych odsłonach oraz premierowe numery bardzo udane! Polecam każdemu.

  • 17.03.2019 09:58
  • |