Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna
Data i godzina:
piątek, 11 listopada 2022
godz. 17:00
Gdzie:

BRAK BILETÓW

Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Ruda Śląska
Wykonawca:
Kabaret Skeczów Męczących
OPIS WYDARZENIA

Kabaret Skeczów Męczących Polska misja komiczna

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?

Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.

 

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.91/5
Busia Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 16:00)

Jak zwykle był ubaw po pachy :D super atmosfera, super występ.. nie mogę się doczekać następnego spotkania ☺️

  • 26.09.2022 09:15
  • |
Katarzyna Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 19:00)

Rewelacyjny występ

  • 26.09.2022 09:01
  • |
Monika Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 16:00)

Kabaret rewelacyjny. Uśmiałam się do łez :-D

  • 26.09.2022 07:43
  • |
Pawop Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 19:00)

Jak zawsze ubaw pachy

  • 26.09.2022 07:00
  • |
Michał Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 16:00)

Było zaj....cię. POZDRAWIAM

  • 26.09.2022 06:05
  • |
jujus5 Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 16:00)

Było suuuuuuuuuuuper.

  • 26.09.2022 06:00
  • |
Piotr Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 19:00)

Bardzo miły wieczór,pełny śmiechu i humoru ;)

  • 25.09.2022 23:42
  • |
lezkahh Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 19:00)

Było super!

  • 25.09.2022 23:28
  • |
Gosia z Olim Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 19:00)

Poszłam, bo chciał mój młody iść. Było taaaak zajebiście, że dawno się tak nie uśmiałam. Taki polski realizm. Szczerze polecam ! Naprawdę ! Nie zanudzicie się, nie uśniecie, będziecie pękać ze śmiechu. Dzięki chłopaki

  • 25.09.2022 22:25
  • |