> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Kabaret K2 - Jedziemy dalej
Data i godzina:
sobota, 11 grudnia 2021
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 24 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Ruda Śląska
Wykonawca:
Kabaret K2
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także "o czymś", bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością. W nowym składzie, z nowymi skeczami i nową energią ruszamy starym busem w nową trasę. Zapraszamy na program „Jedziemy dalej!”. Jeszcze śmieszniej i wciąż „o czymś”. Zabawne postaci, ciekawe tematy, zaskakujące puenty i mnóstwo improwizacji – tego absolutnie nie zabraknie! Będą światła, będzie dym, będzie nawet piosenka. A tego w wykonaniu K2 jeszcze nie widzieliście. Zapnijcie pasy, bo czas na rozrywkę na najwyższych obrotach! K2 czeka na Was u Was.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.7/5
Paulina :) Kabaret K2 - Jedziemy dalej Syców (27.11.2021 15:30)

Witam. Pierwszy raz byłam na takim wydarzeniu jak kabaret. Jestem bardI zadowolona fajnie że kabaret K2 miał kontakt z widownią , uśmiech nie schodził z twarzy . Fajnie było uczestniczyć w takim wydarzeniu i na pewno jeszcze nie raz pójdę na ich skecz :) gorąca ich pozdrawiam.

  • 29.11.2021 22:24
  • |
Kris Kabaret K2 - Jedziemy dalej Kęty (13.11.2021 15:30)

Rewelacyjny występ Kabaretu K2. Kontakt z publicznością, inteligentne oraz świetnie zagrane skecze sprawiają że według mnie są obecnie najlepszym kabaretem w Polsce. Ubawiliśmy się jak mało kiedy. Gorąco polecamy.

  • 13.11.2021 21:27
  • |
Grażka Kabaret K2 - Jedziemy dalej Paczków (01.12.2019 16:00)

Świetny kabaret.miła atmosfera.Łatwo nawiązują kontakt z publicznościa są naturalni.Bardzo dobry poziom wykonania nie odbiegający od tego co można obejrzeć w telewizji ZAPRASZAMY ponownie do Paczkowa'

  • 06.12.2019 09:56
  • |
Nysa :) Kabaret K2 - Jedziemy dalej Głuchołazy (01.12.2019 19:30)

Choć to pierwsze występy, to z gracją wychodzili z wszelkich opresji. Rozbawili, pozwolili wesoło spędzić czas, dali odprężenie od codzienności... dziękuje!!!

  • 02.12.2019 00:41
  • |
Bibi Kabaret K2 - Program z Kobietą Ruda Śląska (16.03.2019 17:00)

Kabaret był fajny, bardzo fajni prowadzący, skecze prawie wszystkie ciekawe i śmieszne, kontakt widz-prowadzacy miły i nie narzucający się

  • 26.03.2019 17:14
  • |
Anna Kabaret K2 - Jedziemy dalej  Warszawa (19.09.2021 19:00)

Córce i jej koleżance bardzo się podobało, mi również oczywiście, ale znałam już z telewizji 90% skeczów, także efekt inny.

  • 22.09.2021 20:01
  • |
Fasolka Kabaret K2 - Jedziemy dalej Przemków (14.02.2020 19:00)

Występ kabaretu K2 na najwyższym poziomie. Kto nie widział, niech żałuje. Gorąco polecam! :-)

  • 16.02.2020 17:15
  • |
Vader725 Kabaret K2 - Jedziemy dalej Ustronie Morskie (17.08.2021 19:30)

Świetny występ. Uwielbiam Ich. Mimo złej pogody świetnie spędzony czas.

  • 18.08.2021 06:02
  • |
Misia Kabaret K2 - Jedziemy dalej Rewal (05.08.2021 20:00)

Świetna program, dużo śmiechu, a finałowa piosenka - majstersztyk!

  • 06.08.2021 11:50
  • |