> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie
Data i godzina:
sobota, 15 stycznia 2022
godz. 17:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 31 )
WYDARZENIA W Prudnik
Wykonawca:
Kabaret K2
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Jedziemy po bandzie to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze :) Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego. :) Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.7/5
Paulina :) Kabaret K2 - Jedziemy dalej Syców (27.11.2021 15:30)

Witam. Pierwszy raz byłam na takim wydarzeniu jak kabaret. Jestem bardI zadowolona fajnie że kabaret K2 miał kontakt z widownią , uśmiech nie schodził z twarzy . Fajnie było uczestniczyć w takim wydarzeniu i na pewno jeszcze nie raz pójdę na ich skecz :) gorąca ich pozdrawiam.

  • 29.11.2021 22:24
  • |
Kris Kabaret K2 - Jedziemy dalej Kęty (13.11.2021 15:30)

Rewelacyjny występ Kabaretu K2. Kontakt z publicznością, inteligentne oraz świetnie zagrane skecze sprawiają że według mnie są obecnie najlepszym kabaretem w Polsce. Ubawiliśmy się jak mało kiedy. Gorąco polecamy.

  • 13.11.2021 21:27
  • |
Grażka Kabaret K2 - Jedziemy dalej Paczków (01.12.2019 16:00)

Świetny kabaret.miła atmosfera.Łatwo nawiązują kontakt z publicznościa są naturalni.Bardzo dobry poziom wykonania nie odbiegający od tego co można obejrzeć w telewizji ZAPRASZAMY ponownie do Paczkowa'

  • 06.12.2019 09:56
  • |
Nysa :) Kabaret K2 - Jedziemy dalej Głuchołazy (01.12.2019 19:30)

Choć to pierwsze występy, to z gracją wychodzili z wszelkich opresji. Rozbawili, pozwolili wesoło spędzić czas, dali odprężenie od codzienności... dziękuje!!!

  • 02.12.2019 00:41
  • |
Bibi Kabaret K2 - Program z Kobietą Ruda Śląska (16.03.2019 17:00)

Kabaret był fajny, bardzo fajni prowadzący, skecze prawie wszystkie ciekawe i śmieszne, kontakt widz-prowadzacy miły i nie narzucający się

  • 26.03.2019 17:14
  • |
Anna Kabaret K2 - Jedziemy dalej  Warszawa (19.09.2021 19:00)

Córce i jej koleżance bardzo się podobało, mi również oczywiście, ale znałam już z telewizji 90% skeczów, także efekt inny.

  • 22.09.2021 20:01
  • |
Fasolka Kabaret K2 - Jedziemy dalej Przemków (14.02.2020 19:00)

Występ kabaretu K2 na najwyższym poziomie. Kto nie widział, niech żałuje. Gorąco polecam! :-)

  • 16.02.2020 17:15
  • |
Vader725 Kabaret K2 - Jedziemy dalej Ustronie Morskie (17.08.2021 19:30)

Świetny występ. Uwielbiam Ich. Mimo złej pogody świetnie spędzony czas.

  • 18.08.2021 06:02
  • |
Misia Kabaret K2 - Jedziemy dalej Rewal (05.08.2021 20:00)

Świetna program, dużo śmiechu, a finałowa piosenka - majstersztyk!

  • 06.08.2021 11:50
  • |