Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali
Data i godzina:
sobota, 23 maja 2020
godz. 19:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 133 ) WYDARZENIA W Płock
OPIS WYDARZENIA

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? 
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

RECENZJE
Minia Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (17.01.2020 20:30)

Świetni jak zawsze !!! Polecam !!!

  • 22.01.2020 21:53
  • |
Jaro Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (19.01.2020 16:00)

Super. Polecam. 2 godziny śmiechu.

  • 22.01.2020 20:46
  • |
szuras Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (19.01.2020 16:00)

Po prostu Bomba :)

  • 20.01.2020 18:20
  • |
Karolina Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (19.01.2020 16:00)

Polecam! świetna zabawa

  • 20.01.2020 10:41
  • |
Gregoryc Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (19.01.2020 16:00)

Mistrzostwo świata, Robert jest Królem i tyle w tym temacie!!!

  • 20.01.2020 08:11
  • |
SEbawesoly Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (17.01.2020 20:30)

Doskonały

  • 20.01.2020 03:34
  • |
Gustlik Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (19.01.2020 16:00)

Za mało odniesień do aktualnej sytuacji społ - gosp w Polsce i w UE które warto pokazać w krzywym zwierciadle... Tematy z obrzaru relacji małzęńskich mąż - żona - dzieci lub miasto - wieś są już mocno ograne...... Scenarzysta mógłby się lepiej postarać bo śmiesznych tematów nie brakuje... generalnie brak świerzości,,,,

  • 19.01.2020 21:40
  • |
MartaC Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (17.01.2020 18:00)

Super wieczór i świetne skecze. Uwielbiam KMN

  • 18.01.2020 16:52
  • |
marakesh Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (17.01.2020 20:30)

Świetny program! Dobra zabawa, można było boki zrywać!

  • 18.01.2020 10:52
  • |
Airin Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (17.01.2020 20:30)

Super występ, od zawsze kocham, podziwiam i zaśmiewam się do łez na spektaklach Kabaretu Moralnego Niepokoju.

  • 18.01.2020 08:18
  • |
Anja Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (14.01.2020 20:30)

Skecze średnie, spodziewałam się czegoś lepszego. W porównaniu z innymi kabaretami to KMN jest teraz jak okregowa liga i brakuje mu świeżości- może po prostu się wypalili?

  • 15.01.2020 08:32
  • |
Sebek Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (09.12.2019 17:30)

Wspaniałe przedstawienie :-)

  • 10.12.2019 18:16
  • |
Klaudka Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (09.12.2019 17:30)

Jak zwykle Kabaret Moralnego Niepokoju dał z siebie pokaźną dawkę humoru... siedziałam i płakałam ze śmiechu...

  • 10.12.2019 07:08
  • |
tomik Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (09.12.2019 17:30)

Poszliśmy z Żoną obejrzeć KMN z nadzieją na nową bardzo pogodną zabawę. Niestety, zawiedliśmy się. Szkoda. KMN troszkę zjechał z poziomem dowcipu. Wiele momentów było prześmiesznych. Ale czwórka siedzących pseudo muzyków ględzących o niczym, z liderem snującym opowieści nie dość śmieszne, z atmosferą tego skeczu przypominającą ratunkową improwizację przed położeniem całego spektaklu...... Panowie, stać Was na więcej. Trzy gwiazdki z uwagi na pamięć o tym co widziałem wcześniej.

  • 09.12.2019 21:31
  • |
Joanna Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (09.12.2019 17:30)

Dwie godziny super zabawy. Baterie naładowane pozytywną energią cały tydzień.

  • 09.12.2019 20:53
  • |