Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna
Data i godzina:
piątek, 27 stycznia 2023
godz. 18:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 8 ) - 18:00
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
Data i godzina:
piątek, 27 stycznia 2023
godz. 20:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 4 ) - 20:30
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Piła
Wykonawca:
Kabaret Skeczów Męczących
OPIS WYDARZENIA

Kabaret Skeczów Męczących Polska misja komiczna

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?

Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.

 

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.92/5
Abi Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Nowy Tomyśl (22.01.2023 16:00)

Bardzo dobrze spędzony czas, mama nadzieję, że będzie jeszcze niejedna okazja. Śmiesznie, odprężająco, cudownie, relaks :)

  • 26.01.2023 19:26
  • |
Kaz Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Leszno (20.01.2023 18:00)

Fantastyczny wieczór !!! Panowie z KSM to niesamowici ludzie, którzy maja kapitalne poczucie humoru :) Non stop śmiech, aż brzuch boli.

  • 26.01.2023 16:45
  • |
Zbyszek Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Rokietnica (21.01.2023 20:00)

Fantastyczna zabawa.

  • 25.01.2023 19:36
  • |
Xxxx Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Leszno (20.01.2023 20:30)

Był ogień polecam wszystkim

  • 25.01.2023 18:55
  • |
anitex Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Leszno (20.01.2023 18:00)

Było mega,to moja trzecia wizyta u chłopaków i na pewno jeszcze wrócę.

  • 25.01.2023 18:30
  • |
Natka Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Nowy Tomyśl (22.01.2023 19:00)

Występ super, ubaw po pachy

  • 24.01.2023 23:08
  • |
Shrek Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Leszno (20.01.2023 20:30)

Było super normalnie zajebiście. Polecam

  • 24.01.2023 22:06
  • |
Widz Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Leszno (20.01.2023 18:00)

Bawiłem się świetnie!

  • 24.01.2023 19:19
  • |
Mateusz Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Rokietnica (21.01.2023 20:00)

Super zabawa

  • 24.01.2023 14:29
  • |
Julia Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Leszno (20.01.2023 18:00)

Rewelacja!!! Cały występ na najlepszym kabaretowym poziomie!!! Bardzo bardzo polecam!!

  • 24.01.2023 12:24
  • |