> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Kabaret Nowaki - Za granicą żartu
Data i godzina:
piątek, 11 września 2020
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 21 )
WYDARZENIA W Nowy Tomyśl
Wykonawca:
Kabaret Nowaki
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.82/5
Schmetterling 10 lecie Kabaretu Nowaki Zduńska Wola (16.11.2018 17:00)

Miło spędziłam czas na występie kabaretu "Nowaki", choć znałam prezentowane skecze. Brakowało mi skeczu o "Zdzisku" i jakiegoś nowego. Sympatyczne było to, że nawiązywano w narracji do miasta Zduńska Wola. Niestety nie zgadzam się z wypowiedziami, że w mieście nic ciekawego się nie dzieje ( zapewne taką otrzymali Państwo informację). Dla każdego znajdzie się coś ciekawego, warunek - trzeba wyjść z domu lub śledzić podawane informacje przez internet, tv kablową i inne nośniki. Wszystkiego najlepszego z okazji 10 Jubileuszu. Pozdrawiam.

  • 18.11.2018 18:24
  • |
monis112 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 17:30)

Miłe zaskoczenie Nowaki w Chorzowie ( dobrze,że nie wybrali Sosnowca hihihi,taki żarcik ) wow wow wow, prosimy częściej :))) Do tej pory oglądaliśmy w TV,uwielbiam ich. Nowaki dały na się we znaki na żywo i będziemy śledzić ich dalsze losy występów. Do tej pory przepona daje się we znaki nie mogę zasnąć, bo się hihram. Rewelacyjne trio, Krystynka ma wspaniały głos i rządzi chłopakami hahahahahahahahahaha............................... Pozdrawiam bużki dla nich.

  • 24.02.2020 21:51
  • |
Robert-Głogów Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Zielona Góra (25.01.2020 20:00)

Wiedziałem, że będzie super zabawa - dlatego wybrałem właśnie ICH. Oczywiście nie było pomyłki. Ada,Kamil i Tomek dali popis największych umiejętności jakie powinny posiadać osoby, które na scenie pragną być lubiane. Widzowie którzy przed występem nie bardzo wiedzieli dlaczego właśnie ten kabaret, tu teraz Zielona Góra - to po paru chwilach czuli na pewno w serduchach JA KOCHAM ICH i chcę aby ten występ trwał wiecznie. Bardzo dobrze spędzony wieczór.

  • 16.02.2020 08:43
  • |
marcus78-04@tlen.pl 10 lecie Kabaretu Nowaki Ruda Śląska (28.10.2018 15:30)

Ada wymiata - jestem nią zachwycona. Oskar za grę aktorską. Doceniam przygotowanie i nawiązania do Rudy Śląskiej. Jedyny maleńki minus to brak "nowego" skeczu - tak naprawdę wszystko już było w telewizji .... ale co na żywo, to na żywo. P.S. Na przyszłość kochane gwiazdeczki dajcie się ogrzać swoim blaskiem :) wyjdźcie do ludzi rozdać autograf czy zdjęcie - wiem, że to męczące, ale nie było nas znowu aż tak dużo

  • 29.10.2018 17:02
  • |
Karol Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Świebodzin (08.02.2020 20:00)

Super Od zawsze uwielbiałem Nowaków. Zawsze oglądałem ich tylko widząc w telewizji a teraz miałem przyjemność widzieć ich na żywo Marzenia się spełniają Ada niszczy system ! Jest wspaniała, cudna, piękna i ma przeogromny talent sceniczny. JEST NIESAMOWITA P.S. szkoda tylko ze nie miałem możliwości zrobienia sobie kilka zdjęć z nimi na pamiątek i spotkać się chodź na chwilę z Ada która tak uwielbiam !

  • 08.02.2020 23:12
  • |
Ewa 10 lecie Kabaretu Nowaki Strzegom (23.11.2018 17:00)

Uśmiałam się ,mózg mi się dotlenił jednak liczyłam na nowe skecze . Kabaret dobrze improwizuje w sytuacjach nie przewidzianych, jak spodziewałam się organizatorzy mieli problem techniczny z mikrofonami. Ogólnie było super i jeszcze jedno, Ada zaskoczyła nie tylko mnie znajomością dzielnic naszej miejscowości wykorzystując to w skeczu, przygotowali się. :))

  • 23.11.2018 22:52
  • |
Myrsik Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 19:00)

Świetny program. Pani Ada rządzi, po prostu r z ą d z i. Już nie mówię o postaci Krystyny, ale z lekka improwizowany skecz o medaliście pokazuje cały kunszt Pani Ady. Na żywo robi to większe wrażenie, niż w tv. Panowie też ok-wiadomo- ale ktoś tu gra pierwsze skrzypce:) Po wystepie autograf, zdjęcie, luźna rozmowa. No i dwa bisy są. Polecam!!!

  • 17.12.2019 00:20
  • |
Dominika91 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Gliwice (21.02.2020 20:30)

Niesamowita atmosfera od pierwszych chwil. Wspaniali ludzie, którzy wykonują nieziemsko trudna sztukę, jaką jest rozśmieszanie innych. Wielkie brawa za talent, program jak i podejście do publiczności. Pani Ada jako Krystyna nie ma sobie równych. Napewno spotkamy się następnym razem, gdy będą grać w okolicy.

  • 22.02.2020 09:59
  • |
Misio 10 lecie Kabaretu Nowaki Suwałki (13.01.2019 16:00)

Boscy! Jedyne pytanie dlaczego nie są tak lansowani w TV jak inne kabarety. Ogólnie "Wielka Trójka". Number One: "Nowaki", Number Two:"Kabaret Moralnego Niepokoju" i Number Three: "A ni Mru Mru". P.S. Kocham Adę! Chciałbym się z Tobą Krystyna zestarzeć...

  • 15.01.2019 06:21
  • |
Rafaello Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Osiek (23.03.2019 16:00)

Po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć występ kabaretowy na żywo. Ciekawiło mnie to, czy widowisko będzie porównywalnie dobre do tego, co do tej pory oglądałem w telewizji. Tak. Było. Nawet bym powiedział, że lepsze. Bardzo wszystkim polecam. Brzuch i szczęka bolały ze śmiechu ;)

  • 28.04.2019 22:56
  • |