Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy
Data i godzina:
niedziela, 11 października 2020
godz. 15:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 50 ) WYDARZENIA W Myślenice
OPIS WYDARZENIA

Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

RECENZJE
sss Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Łódź (21.02.2020 20:30)

super

  • 25.02.2020 15:19
  • |
Kacperek Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Łódź (21.02.2020 18:00)

ok.bardzo mile spędzony czas.

  • 25.02.2020 12:14
  • |
wojciech Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 19:00)

Wspaniale widowisko czas szybko mija atmosfera bardzo dobra nowe skecze bardzo dobre ale mogly byc przeplatane starymi numerami

  • 25.02.2020 10:09
  • |
Andzela Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Łódź (21.02.2020 20:30)

Wspaniała atmosfera, dużo śmiechu... Niesamowity kabaret - najlepszy!!!

  • 25.02.2020 07:42
  • |
Agata Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 16:00)

Rewelacja! Dawno się tak nie uśmialiśmy

  • 24.02.2020 16:40
  • |
Justi Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 16:00)

Było super ! Dużo śmiechu ☺ najlepszy kabaret wszech czasów! Polecam z całego serca

  • 24.02.2020 16:09
  • |
Jolka Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Łódź (21.02.2020 20:30)

Jak zawsze było rewelacyjnie śmiesznie do bólu brzucha i łez od śmiech. Polecam :)

  • 24.02.2020 15:31
  • |
Domino Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 19:00)

Kozak program beczka do konca

  • 24.02.2020 13:18
  • |
ANETA Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 16:00)

WYSTĘP ZNAKOMITY,DWIE GODZINY ŚWIETNEJ ZABAWY W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE NIEZWYKLE UTALENTOWANYCH PANÓW Z "KABARETU SKECZÓW MĘCZĄCYCH" , ŚMIECHOM NIE BYŁO KOŃCA. TAK PANOWIE OCZAROWALI SWYM WYSTĘPEM PUBLICZNOŚĆ I SCENĘ, ŻE DOSŁOWNIE W OKA MGNIENIU TE DWIE GODZINY MINĘŁY BŁYSKAWICZNIE, DOSŁOWNIE JAK Z BICZA STRZELIŁ. WEDŁUG MNIE PANOWIE DEKLASUJĄ INNYCH KONKURENTÓW SCENY KABARETOWEJ. DLA MNIE NAJLEPSI I FAKTYCZNIE WSZYSTKIE SKECZE BYŁY PREMIEROWE I JESZCZE NIGDY NIE WYŚWIETLANO ICH W TELEWIZJI. POLECAM, WARTO ZOBACZYĆ I PRZEŻYĆ TE NIESAMOWITE MOMENTY SAMEMU NA ŻYWO. P.S. JAKBYM WIEDZIAŁ, ŻE WYSTĘP BĘDZIE TAK UDANY, ZNAKOMITY , TO ZAKUPIŁAM BYM KOLEJNY BILET NA TEN SAM DZIEŃ TYLKO PÓŹNIEJSZĄ GODZINĘ.

  • 24.02.2020 11:41
  • |
Fanka Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Łódź (21.02.2020 20:30)

super nic dodać nic ująć, super, super!!!

  • 24.02.2020 11:36
  • |
beti Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 16:00)

Spektakl O.k.Trochę za krótki jak za tą cenę biletu.

  • 24.02.2020 11:22
  • |
La Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 19:00)

Super poleca ;-)

  • 24.02.2020 09:52
  • |
Eva Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 19:00)

Dwie godziny zabawy !!!

  • 24.02.2020 09:44
  • |
Aga Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 19:00)

Super, dawno się tak nie ubawiłam, płakaliśmy ze śmiechu. Z niecierpliwością czekam na kolejny występ

  • 24.02.2020 09:28
  • |
Aldi Kabaret Skeczów Męczących - Najśmieszniejszy Radom (23.02.2020 19:00)

Było mega zabawnie !!!

  • 24.02.2020 09:06
  • |