Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna
Data i godzina:
sobota, 21 stycznia 2023
godz. 16:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 234 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Luboń
Wykonawca:
Kabaret Skeczów Męczących
OPIS WYDARZENIA

Kabaret Skeczów Męczących Polska misja komiczna

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?

Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.

 

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.91/5
Alek Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Dzierżoniów (24.09.2022 17:00)

Byli super więcej takich imprez!!

  • 29.09.2022 15:51
  • |
gg0ust Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 19:00)

Było super aż płakałem że śmiechu. Jesteście zajebiści Panowie

  • 28.09.2022 21:13
  • |
Zakateka Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Jaworzno (23.09.2022 18:00)

Świetna zabawa. Polecam

  • 27.09.2022 23:45
  • |
Ancia Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 16:00)

Świetna zabawa, super odskocznia od szarej codzienności. Polecam każdemu

  • 27.09.2022 23:00
  • |
Lucyna Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Jaworzno (23.09.2022 18:00)

Bardzo fajny kabaret. Bardzo miło spędzony czas. Na pewno jeszcze nie raz się wybierzemy.

  • 27.09.2022 19:12
  • |
Dee dee Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Dzierżoniów (24.09.2022 17:00)

Super spędzony wieczór..polecam na żywo jest najlepiej!!!!

  • 27.09.2022 16:33
  • |
Ania Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna  Kraków (25.09.2022 19:00)

Mega, czad,płakałam ze śmiechu cały wieczór.Gorąco polecam.

  • 27.09.2022 16:19
  • |
Domi Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Jaworzno (23.09.2022 18:00)

Świetny kabaret.

  • 27.09.2022 09:00
  • |
Edzia Kabaret Skeczów Męczących - Polska Misja Komiczna Dzierżoniów (24.09.2022 17:00)

Cudownie spędzony czas.

  • 26.09.2022 16:00
  • |