Kabaret Nowaki - Za granicą żartu
Data i godzina:
piątek, 24 stycznia 2020
godz. 17:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 13 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ WYDARZENIA W Leszno
OPIS WYDARZENIA

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

RECENZJE
Bartek Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Tychowo (17.01.2020 20:30)

Super

  • 17.01.2020 23:44
  • |
Jolanda Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Przeźmierowo (01.12.2019 19:30)

Było wręcz bombowo

  • 04.01.2020 14:21
  • |
NIKOL Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 16:00)

Było świetnie naprawdę polecam ten kabaret .Skecze były nowe przynajmniej ja ich nie słyszałam ,uśmiałam się a to chyba o to chodzi ,jestem miło zaskoczona .Brawa Brawo Brawo jak dla mnie rewelacja .

  • 02.01.2020 13:18
  • |
Aaa Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 16:00)

Masa śmiechu, super zabawa!

  • 23.12.2019 19:22
  • |
Agatka Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 16:00)

Kabaret Nowaki to cudowny i wspaniały Kabaret który bawi przez cały czas. Są niesamowici. Najbardziej podoba mi się kontakt z publicznoscią i każdy ich występ jest inny nawet gdyby przestawiali ten sam skecz. Realne i z życia wzięte. SUPER TAK TRZYMAĆ !!!!!

  • 22.12.2019 06:55
  • |
paula1234 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Przeźmierowo (01.12.2019 19:30)

Było warto!

  • 21.12.2019 13:51
  • |
Monika Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Krosno (13.12.2019 17:00)

Było super, wieczór bardzo udany, kabaret na żywo coś niesamiwitego.

  • 18.12.2019 20:56
  • |
ozozo5 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Krosno (13.12.2019 17:00)

Naprawdę warto wybrać się na ten kabaret!

  • 18.12.2019 17:45
  • |
Aga770 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 19:00)

Było suoer

  • 17.12.2019 16:36
  • |
Gk Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 16:00)

Polecam wszystkim, uśmiałam się do łez

  • 17.12.2019 15:01
  • |
Krosno Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Krosno (13.12.2019 17:00)

Za taką cenę, zdecydowanie za krótko, sala też nie porywa. Byłem na innym Kabarecie w Jaśle, widowisko o wiele lepsze a i dłuższe. Zawiodłem się

  • 17.12.2019 12:22
  • |
:) Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 19:00)

Rewelacja :)

  • 17.12.2019 11:36
  • |
tomek Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 19:00)

OK

  • 17.12.2019 09:33
  • |
Pawel Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 19:00)

Super zabawa. Polecam. Świetny kontakt z publicznością. Ubawilismy się jak nigdy!!!

  • 17.12.2019 07:24
  • |
Myrsik Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Wolbrom (15.12.2019 19:00)

Świetny program. Pani Ada rządzi, po prostu r z ą d z i. Już nie mówię o postaci Krystyny, ale z lekka improwizowany skecz o medaliście pokazuje cały kunszt Pani Ady. Na żywo robi to większe wrażenie, niż w tv. Panowie też ok-wiadomo- ale ktoś tu gra pierwsze skrzypce:) Po wystepie autograf, zdjęcie, luźna rozmowa. No i dwa bisy są. Polecam!!!

  • 17.12.2019 00:20
  • |