> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020 - rejestracja POLSAT
Data i godzina:
niedziela, 30 sierpnia 2020
godz. 19:45
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 376 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Kielce
Wykonawca:
Kabaret Młodych Panów
Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Nowaki
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret K2
Jerzy Kryszak
zespół The Jobers
Igor Kwiatkowski
Szymon Łątkowski
Laura Breszka
OPIS WYDARZENIA

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2020 

To dwa dni niezwykłej rozrywki. Roześmiana Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020. Czeka was również impreza pod hasłem Kabaretowa Moc Przebojów – Wracamy. Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach po raz piąty, to kabaretowe podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych.

-------

Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020

30 sierpnia w kronikach historyków będzie widniał jako data "Pierwszego rozwodu Polski". Po wyborach prezydenckich 2020 wszystko stało się jasne, dwie Polski nie mogą dłużej żyć ze sobą i postanawiają się rozstać. A to oznacza kłótnie, podział majątku, walkę o opiekę nad potomnymi. Kto weźmie Zenka, a kto Dawida ? Kto Mickiewicza a kto Słowackiego? Kabaretowej analizy zjawiska podejmie się gospodarz wieczoru: Kabaret Skeczów Męczących wraz z Laurą Breszką i zaproszeni goście: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Igor Kwiatkowski, Jerzy Kryszak, Szymon Łątkowski. Za muzyczną oprawę zadba zespół The Jobers.

Zapraszamy na magiczne letnie widowisko kabaretowe. 

Oficjalna strona: www.magicznezakonczeniewakacji.pl

*Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku