Kabaret Hrabi - Bez Wąsów
Data i godzina:
czwartek, 02 czerwca 2022
godz. 17:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 100 )
WYDARZENIA W Kielce
Wykonawca:
Kabaret Hrabi
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Przedsięwzięcie, na które kabaret Hrabi musiał znaleźć w sobie nieco więcej zasobów energii, niż zwykle. Materia rozśmieszania publiczności dorosłej, była kabaretowi znana od wielu lat. Ale rozbawić dzieci – to ogromne wyzwanie. Scenka, piosenka, konferansjer, wejście w interakcję z dziecięcym widzem… Udało się. Powstał program kabaretowy dla dzieci w wieku 6-12 lat, ale również większe dzieci, jak i rodzice mogą w nim znaleźć również coś dla siebie. Skoro „Bez wąsów” – wąsy zatem nie pojawiają się. Spotkać za to można panią od
wuefu, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, dziewczynę która robi straszliwe błędy ortograficzne, chłopca który marzy o tym by być ślimakiem, oraz nauczyciela języka polskiego – pana Draculę.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.91/5
Monika Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Opole (16.03.2022 17:30)

Był to mój pierwszy raz z kabaretem Hrabi "na żywo" i zdecydowanie jeszcze bardziej zyskują na jakości. Opera rewelacyjnie wpleciona w świetny humor słowny, ogromny dystans Pani Joanny do samej siebie dopełniły całej reszty. Czas okropny, ale tym bardziej ta chwila wytchnienia była niezbędna i lecznicza.

  • 24.03.2022 10:32
  • |
fankaHrabi'ego Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Nysa (09.04.2022 16:00)

Kabaret jak zwykle prześmieszny do łez i bólu policzków i brzucha :D, serdecznie polecam, tym bardziej w szarą aurę tyle "kilo pozytywności" na pewno każdemu dobrze zrobi, a i kilka razy było "wow" także zdecydowanie warto było go zobaczyć

  • 10.04.2022 21:37
  • |
Zija Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Opole (16.03.2022 17:30)

Było super, uśmialam się do łez. Dawno się tak nie ubawilam. Poczucie humoru Hrabi jest mi bardzo bliskie. Uwielbiam ten kabaret od lat. Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że większość ludzi nie miała masek. Odwołano pandemię? Może ja nie usłyszałam

  • 17.03.2022 08:46
  • |
lalusia Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Świdnica (02.04.2022 17:00)

W czasie kiedy z każdej strony otoczeni jesteśmy złymi informacjami, kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec wspaniale pozwolili nam na zapomnienie i spędzenie dwóch godzin z uśmiechem na twarzy. Czekam na kolejny program.

  • 04.04.2022 23:20
  • |
JaneRizzoli Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Dzierżoniów (21.04.2022 19:00)

Po dwóch godzinach bolała mnie cała buzia od śmiania :) a finał opery polarnej to było mistrzostwo świata w wykonaniu całego zespołu kabaretu Hrabi i Pana Czesława :) Świetna zabawa i fantastyczna rozrywka.

  • 22.04.2022 09:26
  • |
RMP Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Radom (22.04.2022 20:00)

Rewelacja. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Są fantastyczni. Nawet jakby ktoś nie chciał się śmiać i założył się o coś nie wiem jak wielkiego, że się nie uśmiechnie, to przegra już na samym poczatku.

  • 23.04.2022 06:54
  • |
Andzia Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Świdnica (02.04.2022 17:00)

Bawiłam się świetnie, Hrabi mam wrażenie podnieśli swój poziom wokalny pewnie dzięki p. Czesławowi, było ciekawie i bez chwili wytchnienia na złapanie oddechu po wybuchach śmiechu :-) polecam

  • 04.04.2022 14:38
  • |
wegil606 Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI Dzierżoniów (21.04.2022 19:00)

Nie spodziewałem się niczego rewelacyjnego, ale pozytywnie się rozczarowałem. Było wesoło i kulturalnie, a cały występ rozwijał się aż do wielkiego finału. Nie zabrakło luźnych bisów.

  • 23.04.2022 13:51
  • |
Kabaret Hrabi - Wady i Waszki Warszawa (01.10.2018 17:30)

Jestem fanką kabaretu HRABI .Drugi raz byłam na ich występie i drugi raz popłakałam się ze śmiechu.Inteligentne teksty ,Oskar za aktorstwo i muzykę.Czekam na następny program.

  • 05.10.2018 15:39
  • |