Kabaretowy Dobry Wieczór
Data i godzina:
niedziela, 23 lutego 2020
godz. 15:30
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 721 ) WYDARZENIA W Kędzierzyn-Koźle
OPIS WYDARZENIA

Kabaretowy Dobry Wieczór

Jedyny, niepowtarzalny i niezawodny sposób na udany wieczór – Kabaretowy Dobry Wieczór. Gwiazdorski skład, nowe skecze i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was podczas wyjątkowego Kabaretowego Dobrego Wieczoru. W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki i Igor Kwiatkowski.

Kabaret Nowaki tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Igor Kwiatkowski - Kabareciarz, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów. Porywające widowiska współzałożyciela kabaretu Paranienormalni wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Spotkanie z Igorem Kwiatkowskim  to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata. Dajcie się oczarować jego niepowtarzalnemu urokowi, błyskotliwej ripoście i niezrównanemu talentowi! 

 

RECENZJE
Kocica Kabaretowy Dobry Wieczór Ostrowiec Świętokrzyski (20.10.2019 17:00)

Było super uśmiałam się za, wszystkie czasy tylko miejsca siedzące mogły by być troszkę wygodniejsze

  • 22.10.2019 13:01
  • |
Joyu Kabaretowy Dobry Wieczór Ostrowiec Świętokrzyski (20.10.2019 17:00)

Rewelacja

  • 21.10.2019 15:06
  • |
Poldi Kabaretowy Dobry Wieczór Ostrowiec Świętokrzyski (20.10.2019 17:00)

Super wydarzenie, świetni artyści kabaretowi!

  • 20.10.2019 20:37
  • |
Look Kabaretowy Dobry Wieczór Ełk (07.06.2019 20:00)

Super zabawa. Uśmiałem się do łez:)

  • 30.06.2019 11:07
  • |
aniol Kabaretowy Dobry Wieczór Ełk (07.06.2019 20:00)

Super bylo

  • 08.06.2019 19:43
  • |
Romeo Kabaretowy Dobry Wieczór Ełk (07.06.2019 20:00)

Wspaniała zabawa polecam

  • 08.06.2019 13:31
  • |
kos Kabaretowy Dobry Wieczór Ełk (07.06.2019 20:00)

! Jest moc :)

  • 08.06.2019 09:41
  • |
Syn igora Kabaretowy Dobry Wieczór Ełk (07.06.2019 20:00)

Było mega!!!

  • 07.06.2019 23:24
  • |
Marta Kabaretowy Dobry Wieczór Ełk (07.06.2019 20:00)

Super!!!

  • 07.06.2019 23:04
  • |
malinka Kabaretowy Dobry Wieczór Nysa (17.11.2018 20:00)

spodziwałam sie lepszego miejsca dla vip .Było ciasno i mąż nie widział sceny musiał oglądać kabaret z ekranu.Cena nie warta miejsca.

  • 28.01.2019 22:49
  • |
kendzio73 Kabaretowy Dobry Wieczór Nysa (17.11.2018 20:00)

Super spędzony czas. Pełna profeska w organizacji. Pozdrowienia dla sektora D :)

  • 26.11.2018 11:58
  • |
Fred Kabaretowy Dobry Wieczór Nysa (17.11.2018 20:00)

Miło spędzony czas choć niestety - dla prawdziwych miłośników kabaretu większość skeczów dobrze znana. Mimo wszystko warto było. Mama nadzieję, że taka impreza pierwszy ale nie ostatni raz.

  • 25.11.2018 13:50
  • |
AGA Kabaretowy Dobry Wieczór Nysa (17.11.2018 20:00)

WSZYSTKO SUPER ,PROWADZĄCY DAŁ RADĘ TYLKO OSTATNI KABARET KTÓRY DO TEJ PORY LUBIŁAM ,,KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH'' BYŁ NAPRAWDĘ MĘCZĄCY ZE SWOIMI STARYMI SKECZAMI , JAK PŁACIMY NIEMAŁE KWOTY ZA BILETY TO OCZEKUJEMY CZEGOŚ WIĘCEJ JAK SKECZÓW KTÓRE JUŻ BYŁY 3 LATA TEMU.

  • 23.11.2018 19:06
  • |
Mati Kabaretowy Dobry Wieczór Nysa (17.11.2018 20:00)

Mega!!! Czekam na następny kabaret!!!

  • 23.11.2018 14:16
  • |
Ladyana Kabaretowy Dobry Wieczór Nysa (17.11.2018 20:00)

Super poplakalismy z żoną że śmiechu... Rewelacja... Atmosfera świetna... Polecam!!!!!

  • 20.11.2018 20:41
  • |