Kabaret Nowaki w Nowym Programie
Data i godzina:
piątek, 17 marca 2023
godz. 18:00
Gdzie:

BRAK BILETÓW

Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Jaworzno
Wykonawca:
Kabaret Nowaki
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Najnowszy program Kabaretu Nowaki to premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach i Internecie. Zupełnie nowe perypetie uwielbianych przez Was postaci - sprawdzimy, co słychać u Andrzeja i jego żony oraz damy się zaskoczyć Krystynie, jakiej jeszcze nie widzieliście. Nie zabraknie tematyki dla młodych rodziców, problemów damsko-męskich w zupełnie nowym wydaniu, a także tego, co widownia na żywo uwielbia najbardziej - niczym nieskrępowanej improwizacji. Tym razem możecie liczyć na sporo kontrowersji w wykonaniu Kabaretu Nowaki, który w swój program wplata też dużą porcję stand-upu.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.64/5
Aga Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Nudny występ . Kiedyś od śmiechu na kabarecie policzki bolały . Stracony czas .

  • 27.01.2023 08:34
  • |
aga Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Bardzo miło spędzony czas:))))))

  • 27.01.2023 08:11
  • |
Tuśka Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Byłam pierwszy raz na jakimkolwiek kabarecie. Spodziewałam się łez w oczach ( oczywiście ze śmiechu) i bólu brzucha( z tegoż samego powodu). Kabaret dla mnie był przeciętny. Krystyna jeszcze dawała radę, ale to też już nie to samo Wstęp,mający na celu poznanie grupy, by potem wykorzystać nabyte wiadomości w skeczach,był zdecydowanie za długi. To było po prostu nudne. Zerkałam na zegarek ile to jeszcze potrwa. Skecze całkiem przeciętne. Nie ubawiłam się tak, jak planowałam. Publiczność bywa trudna. Ale osoby z kabaretu potrafiły w szybki sposób zripostować wypowiedź. I za to duży plus. Jednak całość nie była rewelacyjna. Do tego jeszcze publiczność,która nie może wyjść z domu bez %. Muszą się napić,żeby przyjść na wydarzenie. Dwa podstarzałe Fredy,siedzące przed nami,ciągle głośno coś mówili,przeklinali, komentowali,a nawet gwizdali. Żenada.

  • 27.01.2023 07:54
  • |
ajek Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

SUPER !! Nowaki rządzą ;)

  • 27.01.2023 07:53
  • |
Iwona Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Wszystko fajnie. Kabaret na luzaczku.

  • 27.01.2023 07:12
  • |
Monika Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Super zabawa polecam

  • 27.01.2023 06:18
  • |
TASIA Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 17:30)

SUUUPER!!!

  • 27.01.2023 03:41
  • |
Angela Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 17:30)

super! rewelacja!! polecam:)

  • 26.01.2023 22:37
  • |