Kabaret Nowaki w Nowym Programie
Data i godzina:
piątek, 06 października 2023
godz. 18:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 184 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Inowrocław
Wykonawca:
Kabaret Nowaki
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Najnowszy program Kabaretu Nowaki to premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach i Internecie. Zupełnie nowe perypetie uwielbianych przez Was postaci - sprawdzimy, co słychać u Andrzeja i jego żony oraz damy się zaskoczyć Krystynie, jakiej jeszcze nie widzieliście. Nie zabraknie tematyki dla młodych rodziców, problemów damsko-męskich w zupełnie nowym wydaniu, a także tego, co widownia na żywo uwielbia najbardziej - niczym nieskrępowanej improwizacji. Tym razem możecie liczyć na sporo kontrowersji w wykonaniu Kabaretu Nowaki, który w swój program wplata też dużą porcję stand-upu.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.66/5
ziutek222 Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

wspaniała atmosfera, skecze na wysokim poziomie, bawiliśmy się swietnie .

  • 01.02.2023 14:28
  • |
Rakieta Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Dużo śmiechu, ale spodziewałem się krótszych skeczy o innych tematach... bo np. Krystyna, Janusz i biskup za bardzo rozciągnięty w czasie.

  • 30.01.2023 16:26
  • |
Kinga Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (21.01.2023 19:00)

Wydarzenie rewelacyjnie dawno się tak dobrze nie bawiłam. Polecam!

  • 30.01.2023 14:24
  • |
tosia258 Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 17:30)

bardzo nam się podobało

  • 30.01.2023 10:20
  • |
Monica Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 17:30)

Świetnie się bawiłam, 2h relaksu bez patrzenia na zegarek. Uśmiałam się do łez i bólu brzucha :D Dziękuję

  • 29.01.2023 22:55
  • |
Karolka Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Było super

  • 29.01.2023 07:42
  • |
Tehion Kabaret Nowaki - W Nowym Programie  (26.01.2023 20:15)

Marcinowi, przyjacielowi mojemu bardzo się podobało. Żonie również. Ja nie byłem to się nie wypowiem.

  • 28.01.2023 18:02
  • |