> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Polska Noc Kabaretowa 2021
Data i godzina:
niedziela, 14 listopada 2021
godz. 18:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 569 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Gliwice
Wykonawca:
RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.69/5
andrekol68 Polska Noc Kabaretowa 2020 Szczecin (09.02.2020 17:00)

Byliśmy pierwszy raz z Żoną na kabaretach i jesteśmy oczarowani....Wspaniały wieczór,pełen śmiechu i rozrywki naprawdę wysokich lotów....Kabarety najlepsze z najlepszych.... Kabaretu K2 - nie kojarzyłem,ale już go z żadnym nie pomylę ....Był wspaniały,a "szwagier" w dresie jako żywo przypomniał mi mojego.... Kabaret Nowaki z Panią Adrianną Borek - fantastyczny....Pani urzędniczka z ambasady palce lizać.... Kabaret Moralnego Niepokoju - nie wymaga komentarza....To crem de la crem rozrywki... Kabaret Skeczów Męczących - świetny jak zwykle,jeden skecz lepszy od drugiego.... Kabaret Smile czyli Merlin i Bożenka to klasyka.....Miodzio.... Na koniec kilka słów dla prowadzących - Pana Igora Kwiatkowskiego i Pani Adrianny Borek znakomite ....Swoboda,luz i humor z pierwszej ręki..... Niewątpliwie to nasze pierwsze,ale nie ostatnie spotkanie oko w oko z kabaretem.... Polecam

  • 09.02.2020 23:10
  • |
Dropsi Polska Noc Kabaretowa 2019 Kraków (18.10.2019 20:00)

Noc kabaretowa to wspaniała zabawa, mnóstwo śmiechu i okazja od oderwania się od codziennych obowiązków i zmartwień. Organizacja na wysokim poziomie. Żadnych problemów podczas wejścia i poszukiwania swoich miejsc. Wszystko szło bardzo sprawnie a pracownicy w miły i przyjazny sposób pomagali w odnalezieniu się i odpowiadali na pytania. Sam wybór kabaretów i skeczów wykonanych przez gwiazdy super. Skecze chyba specjalnie przygotowywane na tę imprezę, co było fajne gdyż wcześniej nie miałam okazji ich nigdzie widzieć. No i występ Igora Kwiatkowskiego nie do pobicia. Facet ma wielki talent. Chciałoby się go oglądać godzinami i śpiewać razem z nim a nawet poderwać na nogi i coś tam potańczyć :-) Na pewno kiedyś jeszcze się pojawię i wszystkim gorąco polecam bo doznania są niezapomniane.

  • 22.10.2019 13:20
  • |
Aneta Polska Noc Kabaretowa 2019 Łódź (09.03.2019 20:00)

Pytanie dotyczy kabaretow czy organizacji ? Co do programu był swietny, rewelacja. Nie mam zastrzezen. Natomiast organizator powinien zapewnic nalezyte warunki.kobieta w ciazy. Ja w 7 miesiacu z ogrooomnym brzuszkiem kiedy zapytalam czy pan wypusci.mnie innym wyjsciem( poprostu schodami obok ) kategorycznie odmowil. Wiec musialam poczekac az podbpity tlum przejdzie przez schody , poniewaz ludzie napierali 1 na drugiego.... balam sie zeby mnie nikt przez przypadek.nie popchnal bo same mi ciezko rownowage utrzymac a co dopiero w tlumie. To samo toalaeta czy szatnia mimo iz obsluga widziala ze stoje na samym koncu kolejki - bo przepuszczalam tlum z płyty nie zaproponowlaa rozwiazania...hmmmm to moim zdaniem bylo duzym zaniedbaniem organizatora, raczej juz nie pojade do Atlas Areny. Ale na kabarety owszem !!!! Pozdrawiam

  • 10.03.2019 13:52
  • |
Mała mi Polska Noc Kabaretowa 2019 Rzeszów (12.05.2019 17:00)

Zabawa była niesamowita. Dziś bolą mnie mięśnie twarzy od śmiechu :) wiec tylko dlatego wybaczam to ze bilet w 10 rzędzie kosztował aż 200zł(za dwie osoby zapłaciłam aż 400zł) a w zamian za to dostaliśmy tak ciasno poukładane krzesełka ze pan który usiadł obok usiadł niechcący na mnie... śmieszne ;) ale nie gdy trzeba siedzieć w niewygodnej pozycji pare godzin. Kark boli do dziś gdyż musiałam odchylać się od owego pana. Ani razu nie zdołałam się wyprostować. Niestety płacąc aż tyle oczekuje się wygodnych miejsc. Przy planowaniu miejsc proszę kierować się tym ze każdy lubi przestrzeń chociaż taką przyzwoitą by nie musieć się o kogoś opierać i móc się swobodnie wyprostować :) dziękuje bardzo za naprawdę cudowny wieczór.

  • 13.05.2019 09:21
  • |
aga Polska Noc Kabaretowa 2019 Radom (09.06.2019 18:00)

Radom - 09.06.19 r. - Polska noc Kabaretowa - uważam że był to super spędzony czas. Super wystepy - nie dziwi, zebrała sie czołówka naprawdę dobrych Kabareciarzy. Bawili całymi sobą, potrafili porwać publikę do zabawy. Żarty sytuacyjne '' na żywca" trafione. Widać było, że naprawde robią to z sercem. Po raz pierwszy byłam w Radomiu na Polskiej Nocy Kabaretowej - za rok, równiez będę. Pozdrawiam Wszystkich występujących serdecznie - bawcie nas jak najdłużej. Specjalne dzięki dla P. Igora - to za te wspomnienia minionych ale jakże nie zapomnianych lat, dziś młodzież nie potrafi sie tak bawić :).

  • 10.06.2019 14:48
  • |
(Z)Gaga Polska Noc Kabaretowa 2019 Poznań (07.04.2019 18:00)

Wszystko super!!! Jedno "ale", tylko trochę zależne od organizatorów: spóźnienia widzów. Może trzeba tak jak w teatrze wprowadzić gong i po nim już nie wpuszczać. Impreza miała zacząć się o 18.00, a o 18.10 jeszcze spóźnialscy w spacerowym tempie namierzali swoje miejsca i przepychali się innym przed nosem. To samo było po przerwie. Proponuję więcej stoisk gastronomicznych, to chociaż z przerwą pójdzie sprawniej. Całe szczęście, że Artyści wykazali się zrozumieniem i cała impreza dostarczyła nam rozrywki aż do bólu brzucha ze śmiechu. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok.

  • 08.04.2019 10:44
  • |
Mam quada? Polska Noc Kabaretowa 2019 Olsztyn (17.11.2019 17:00)

Bardzo udany zestaw skeczów, nie tylko męczących ;) Wszyscy artyści w formie. Martwi mnie jedynie, że z roku na rok ze sceny słychać coraz więcej wulgaryzmów :( To nie podnosi jakości prezentowanych treści, wręcz przeciwnie. Wiadomo, w życiu rożne historie się zdarzają a skecze są ich odzwierciedleniem, karykaturą. Niemniej myślę, że i bez wstawek na "ch", "k" i innych też by się dało, choćby z tej racji, że na widowni widziałem dzieci. "Atmosfera" w Uranii od lat niezmienna ;) Pozdrawiam

  • 18.11.2019 09:46
  • |
Józef bez kapelusza Polska Noc Kabaretowa 2019 Płock (14.09.2019 19:00)

Przyjechaliśmy grupą siedmioosobową do Płocka z Wielkopolski, z różnych miejscowości w okolicach Leszna. Mimo dość dalekiej podróży nikt z nas nie żałuje tego, że wybraliśmy się na Polską Noc Kabaretową. Trzy godziny świetnej zabawy, wspaniała atmosfera na widowni, to było to co pozwoliło oderwać się choć na chwilę o szarej codzienności. Dziękujemy wszystkim artystą za cudowny wieczór spędzony w płockim amfiteatrze. Myślę że w przyszłym roku będziemy mieli okazję bawić się równie dobrze.

  • 03.10.2019 18:15
  • |
Krzysztof Polska Noc Kabaretowa 2018 Warszawa (24.11.2018 20:00)

FANTASTYCZNA NOC Z KABARETEM !!! BYLO PIĘKNIE I NIEPOWTARZALNIE !!! RAZEM ZE SWOJĄ DZIEWCZYNĄ JESTEŚMY ZACHWYCENI PROFESJONALIZMEM ZORGANIZOWANIA TAKIEJ GALI !! WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY PRZY NIEJ PRACOWALI !!! WSZYSTKIE SKECZE BYŁY BARDZO FAJNE ALE CHYBA NAJLEPSZY WEDŁUG NAS BYL WYSTĘP IGORA KWIATKOWSKIEGO (CHYBA KAŻDY Z NAS KOJARZY MARIOLKĘ !!). JAK DOBRY BYŁ JEGO WSTĘP ?? NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ JEST FANTASTYCZNY NASTRÓJ I MIĘŚNIE BRZUCHA WYĆWICZONE ZE ŚMIECHU :-) POLECAM W 100 %

  • 25.11.2018 10:28
  • |
Małgosia Polska Noc Kabaretowa 2019 Lublin (10.11.2019 19:00)

Lublin górą! Czekałam na Nowaków aż od lutego (wtedy kupiłam bilety) i..... zawidłam się. Totalna porażka! Nie wiem co to było :( i o czym, b.słaby występ, Moralny niepokój również kicha. Idą chyba już na ilość... Ale humor wrócił na sam koniec jak do głosu doszedł Igor Kwiatkowski i nasi krajanie Kabaret Smile - publiczność się bawiła!!!! Dziękuję! A pozostali niech się zastanowią nad urlopem...bezpłatnym bo nie ma sensu szyć na siłę! Pozdrawiamy Małgosia i Jarek :)

  • 11.11.2019 00:00
  • |