Kabaret Nowaki - Za granicą żartu
Data i godzina:
piątek, 03 kwietnia 2020
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 40 ) WYDARZENIA W Ełk
OPIS WYDARZENIA

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

RECENZJE
Annetta Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 17:30)

Co do miejsca tam zawsze jest super. Zawsze z klasą. Obsługa bardzo sympatyczna. Kabaret nr 1. Świetni

  • 25.02.2020 16:12
  • |
aneta uchnast Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 17:30)

Super atmosfera kabaret wspaniały polecam wszystkim warto zobaczyć na żywo 6 z +

  • 25.02.2020 14:11
  • |
Kasia Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 20:30)

Super spędzony wieczór. Dwie godziny śmiechu i oderwania się od problemów dnia codziennego. Rewelacja.

  • 25.02.2020 13:26
  • |
Dany Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Gliwice (21.02.2020 20:30)

Ponad dwie godziny dobrej rozrywki. Gorąco polecam !

  • 25.02.2020 12:23
  • |
Mushashi Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Katowice (22.02.2020 20:00)

Super, Pani Adrianna robi największą robotę, reszta ekipy również świetnie bawi. Byle tak dalej. Pozdrawiam Kabaret Nowaki

  • 25.02.2020 11:40
  • |
Andy Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 20:30)

Niestety jestem rozczarowany , prawie 2 godziny spędzone z kabaretem Nowaki to stracony czas , cienkie żarty , juz totatnie zużyte i tanie chwyty z tzw. aktywizacją publiczności , dla mnie dłużyzny żeby ...dociągnąc do tych 120 min , za które zapłaciłem 100,- zł , co innego występ z jednym naprawdę dobrym skeczem trwającym 10- 15 min np. w przegladzie kabaretowym , ale programu na 120 min , to niestety nie mają!!!!!!!! , ogólnie szkoda czasu i ...pieniędzy , jak kiedyś się wybiorę jeszcze , to tylko na jakis przeglad , ale tylko kilku wybranych kabaretów !!!!!!

  • 25.02.2020 10:05
  • |
M Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 17:30)

Jak zawsze niezawodni :)

  • 25.02.2020 07:54
  • |
Basi3k Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 20:30)

Jak zawsze niezawodni

  • 25.02.2020 07:05
  • |
Burn1920 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 20:30)

Super polecam

  • 24.02.2020 23:49
  • |
monis112 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Chorzów (24.02.2020 17:30)

Miłe zaskoczenie Nowaki w Chorzowie ( dobrze,że nie wybrali Sosnowca hihihi,taki żarcik ) wow wow wow, prosimy częściej :))) Do tej pory oglądaliśmy w TV,uwielbiam ich. Nowaki dały na się we znaki na żywo i będziemy śledzić ich dalsze losy występów. Do tej pory przepona daje się we znaki nie mogę zasnąć, bo się hihram. Rewelacyjne trio, Krystynka ma wspaniały głos i rządzi chłopakami hahahahahahahahahaha............................... Pozdrawiam bużki dla nich.

  • 24.02.2020 21:51
  • |
Renia Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Gliwice (21.02.2020 20:30)

Rewelacja. Polały się łzy ze śmiechu.

  • 24.02.2020 13:13
  • |
Asia Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Katowice (22.02.2020 20:00)

Miło spędzony czas, jak zawsze w towarzystwie kabaretu Nowaki.

  • 24.02.2020 13:04
  • |
jack Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Gliwice (21.02.2020 20:30)

super

  • 24.02.2020 09:15
  • |
Nika Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Katowice (22.02.2020 20:00)

2 godziny super zabawy!

  • 24.02.2020 09:01
  • |
Bogusiaaaaa Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Trzebinia (22.02.2020 16:00)

Uśmialiśmy się do łez, polecam!

  • 24.02.2020 05:28
  • |