Kabaret Hrabi - Wady i Waszki
Data i godzina:
środa, 06 marca 2024
godz. 17:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 10 ) - 17:00
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
Data i godzina:
środa, 06 marca 2024
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 16 ) - 20:00
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Dzierżoniów
Wykonawca:
Kabaret Hrabi
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.

MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

Udział biorą:

Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamol Kamys, Tomasz Bajer Majer, Łukasz Lopez Pietsch

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.89/5
Ula Kabaret Hrabi - Ariaci Suwałki (27.02.2024 20:00)

Fantastyczne widowisko, uśmiałam się do łez!!! Królowa jest tylko jedna :)

  • 28.02.2024 08:18
  • |
loco Kabaret Hrabi - Ariaci Suwałki (27.02.2024 20:00)

Bardzo sympatyczny wieczór.

  • 28.02.2024 06:56
  • |
Gonia Kabaret Hrabi - Wady i Waszki Częstochowa (27.01.2024 20:00)

Na żywo są jeszcze lepsi niż w tv. Pani Joanna jest niesamowita. Nie pamiętam kiedy tak się uśmiałam, uwielbiam ten rodzaj humoru. Teraz czytam książkę, bo mam niedosyt:-)

  • 31.01.2024 11:18
  • |
MASZ Kabaret Hrabi - Wady i Waszki Częstochowa (27.01.2024 17:00)

REWELACJA!!!Kolejne nasze spotkanie z kabaretem Hrabi i kolejny raz byli wspaniali. Dziękujemy♥️

  • 28.01.2024 08:23
  • |
BW Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy Puławy (15.01.2024 17:00)

Świetny, rewelacyjny program. Aktorzy wyśmienici, a Pani Joanna jak zwykle zachwyca. Polecam gorąco.

  • 16.01.2024 20:46
  • |
Opaciem Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy Elbląg (02.12.2023 16:00)

Fantastycznie spędzony czas. Polecam wszystkim. Genialni kabareciarze, z niesamowitym spojrzeniem na świat.

  • 12.12.2023 21:43
  • |
Loli Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy Elbląg (02.12.2023 16:00)

Obsada z klasą, rewelacyjne skecze, fantastyczny kontakt z publicznością

  • 12.12.2023 11:57
  • |
Maggie Okami Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy Elbląg (02.12.2023 19:00)

Uwielbiam takie wieczory, śmiech do bólu stawu szczątkowego i przepony. Jedyny Kabaret, na który kupuję bilety-można zrobić dwugodzinny program bez polityki i kościoła. Super! Tego właśnie oczekuję - z samych siebie trzeba się śmiać

  • 11.12.2023 20:03
  • |
Aga Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy Elbląg (02.12.2023 16:00)

Ogromna dawka inteligentnego humoru. Wspaniale spędzony czas. Hrabi- niezawodni!

  • 11.12.2023 12:25
  • |