Polska Noc Kabaretowa 2019
Data i godzina:
piątek, 25 października 2019
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 511 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ WYDARZENIA W Częstochowa
OPIS WYDARZENIA

Polska Noc Kabaretowa 2019 Humor świata

Wskakujcie na pokład! Zabieramy Was w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Statkiem PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Będzie różnorodnie, dynamicznie i all inclusive - zadba o to nasz przewodnik - Kabaret Nowaki. Na przygodę życia zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. To podróż dla najbardziej wytrwałych i głodnych światowej rozrywki. Zajrzymy na nieodkryte lądy i dzikie zakątki, nie ominiemy żadnego przylądka i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Nasza wspólna przygoda będzie pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.68/5
Rafi Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

Było super. Na pewno w przyszłym roku po raz kolejny pojawię się na PNK

  • 20.02.2019 08:49
  • |
Malinka Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

Wieczór bardzo udany...mimo tego, że pojawiły się stare skecze.

  • 20.02.2019 08:45
  • |
Gość Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Było bardzo fajnie. Mi i mojej rodzinie bardzo się podobało

  • 20.02.2019 07:18
  • |
DOMENKA Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Bardzo miło spędzony czas. Według mnie najlepiej wypadł kabaret K2 chociaż pozostałe również były super. Na pewno w przyszłym roku również odwiedzimy Arene Turów w Zgorzelcu.

  • 19.02.2019 23:03
  • |
Hiejuvei Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

KMN bez Roberta Górskiego:(:(:(

  • 19.02.2019 20:28
  • |
Zeb Polska Noc Kabaretowa 2019 Dąbrowa Górnicza (15.02.2019 20:00)

Było świetnie. Jedyne rozczarowanie to oczekiwany Kabaret Moralnego Niepokoju , który wystąpił.

  • 19.02.2019 19:45
  • |
Skrzacik Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

SUPER byłam po raz 3, ubaw po pachy i do łez z jednym wyjątkiem - Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zaprezentował ograne w TV stare 2 numery co zapewne nie umknęło uczestnikom - szkoda, bo takie numery psują obraz super zabawy. Jeśli kabaret nie ma nowego repertuaru to niech nie pcha się na afisz, bo zaniża poziom imprezy.

  • 19.02.2019 19:36
  • |
Senio Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Super zabawa, świetni wykonawcy.

  • 19.02.2019 19:23
  • |
Moonshine Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Wystep Kabaretow byl na wysokim poziomie. Bawilismy sie wspaniale. Ochrona swietnie wykonywala swoje obowiazki. Wygodne poduszki na krzeslach. Jedyny minus to ludzie ktorzy mimo zakazu nagrywali wystep i robili zdjecia. Czesto zamiast ogladac wystep na zywo musialam krecic glowa na lewo i prawo bo 3 panie przede mna non stop robily zdjecia co zaslanialo mi totalnie widok. W przyszlym roku jednak pojde ponownie. Dziekujemy za swietny shop. Powalczcie tylko bardziej z tymi pajacami z telefonami.

  • 19.02.2019 18:40
  • |
Ewelyna Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Bardzo fajne widowisko. Świetny występ. Super rozrywka. Dziękujemy

  • 19.02.2019 18:39
  • |
Joker Polska Noc Kabaretowa 2019 Dąbrowa Górnicza (15.02.2019 20:00)

Rewelacja!

  • 19.02.2019 13:40
  • |
anna Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Super kabarety. Świetnie się bawiliśmy.

  • 19.02.2019 13:19
  • |
Eltesoro Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Świetna atmosfera. Bardzo dobrze się bawiłam. Jedynym mankamentem był platny parking i straszne kolejki do parkomatu oraz nie można było wnieść swojej wody na teren imprezy A nie potrafili zaopatrzyć się w odpowiednią ilość napojów.

  • 19.02.2019 12:49
  • |
Tomaszew Polska Noc Kabaretowa 2019 Dąbrowa Górnicza (15.02.2019 20:00)

Oglądałem kabarety głównie w TV i w internecie. Pierwszy raz byłem na kabarecie na żywo. Moje wrażenia są wyjątkowo pozytywne. Dla mnie kabaret jest wyjątkową sztuką, ponieważ nie wystarczy nauczyć się tekstu i mowy ciała. Słabe żarty czy nawet cały skecz szybko zostanie zweryfikowany przez reakcje audytorium. Osoby występujące na scenie bardzo rozśmieszyły mnie i publiczność.

  • 19.02.2019 12:38
  • |