> WAŻNE INFORMACJE ODNOŚNIE IMPREZ <
Kabaret Młodych Panów - Lany poniedziałek albo
Data i godzina:
piątek, 28 stycznia 2022
godz. 17:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 45 )
WYDARZENIA W Bielsko-Biała
Wykonawca:
Kabaret Młodych Panów
OPIS WYDARZENIA

Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!!

Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak:

To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor).
Janusz Onufrowicz

Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję.

Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania.
Jerzy Bończak

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje. 
Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił. 
Kabaret Młodych Panów

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4/5
Ewans Kabaret Młodych Panów - Lany poniedziałek albo góro tsy  (30.10.2021 17:00)

Liczyłam chyba na coś innego - po zakończeniu czuliśmy pewny niedosyt. Ten występ jakoś nie pasował mi do Młodych Panów. Mimo to wieczór nie był zły.

  • 31.10.2021 19:41
  • |
Rogaś Kabaret Młodych Panów - Lany poniedziałek albo góro tsy  (30.10.2021 17:00)

Ciekawa interpretacja obecnych czasów, w oryginalnym wykonaniu i jak zawsze zagrana z jajem ;)

  • 30.10.2021 22:45
  • |