Kabaret Nowaki - Za granicą żartu
Data i godzina:
sobota, 27 maja 2023
godz. 16:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 12 ) - 16:00
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
Data i godzina:
sobota, 27 maja 2023
godz. 19:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 7 ) - 19:00
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ
WYDARZENIA W Bielsk Podlaski
Wykonawca:
Kabaret Nowaki
Kategoria:
OPIS WYDARZENIA

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.88/5
Alil Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 19:00)

Super :-)

  • 25.01.2023 16:00
  • |
Janusz19723 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 16:00)

Super

  • 24.01.2023 10:40
  • |
ewela Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 19:00)

Było super !!!!!!!

  • 24.01.2023 09:36
  • |
Gonia Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 16:00)

Fantastycznie, milon spędzony czas. Pozdrawiam

  • 24.01.2023 06:42
  • |
Heroand Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 19:00)

Super zabawa

  • 23.01.2023 21:20
  • |
Barbara Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Nowy Targ (14.01.2023 16:00)

Rodzice wrócili bardzo zadowoleni, pozdrawiam serdecznie i z pewnością jeszcze zakupie bilet na ten kabaret ☺️

  • 23.01.2023 17:27
  • |
Sylwia37 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 19:00)

Jeżeli chodzi o kabaret Nowaki to ja ich uwielbiam a wczoraj było super ....... Super był ten kontakt pomiędzy kabaretem a publicznością... pozdrawiam serdecznie i do następnego Środa Wlkp. dziękuje...

  • 23.01.2023 13:32
  • |
Niunia Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 16:00)

Super spędzony czas, dużo śmiechów aż do łez. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie. Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy. Pozdrawiam

  • 23.01.2023 11:44
  • |
Sylwia.08 Kabaret Nowaki - Za granicą żartu Środa Wielkopolska (22.01.2023 16:00)

Było rewelacyjnie! Upłakałam się ze śmiechu. Supet spędzony czas.

  • 23.01.2023 09:39
  • |