Polska Noc Kabaretowa 2019
Data i godzina:
sobota, 08 czerwca 2019
godz. 20:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 865 )
Wydarzenie Facebook:
WEZMĘ UDZIAŁ WYDARZENIA W Białystok
OPIS WYDARZENIA

Polska Noc Kabaretowa 2019 Humor świata

Wskakujcie na pokład! Zabieramy Was w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Statkiem PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Będzie różnorodnie, dynamicznie i all inclusive - zadba o to nasz przewodnik - Kabaret Nowaki. Na przygodę życia zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. To podróż dla najbardziej wytrwałych i głodnych światowej rozrywki. Zajrzymy na nieodkryte lądy i dzikie zakątki, nie ominiemy żadnego przylądka i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Nasza wspólna przygoda będzie pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami.

RECENZJE
średnia ocena wydarzenia 4.68/5
Nevis Polska Noc Kabaretowa 2019 Dąbrowa Górnicza (15.02.2019 20:00)

Mały minus ze nie było Roberta Górskiego

  • 22.02.2019 18:49
  • |
bartolini Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

Jestem stałym gościem na tym wydarzeniu nieprzerwanie od drugiej edycji i niestety z przykrością muszę stwierdzić że poziom jest delikatnie spadkowy. Nie powiem że zabawa nie była dobra ale niestety z roku na rok jest jakby troszkę słabiej. Do przerwy było naprawdę świetnie niestety po przerwie było już troszkę słabiej. Kabaret SMILE skecze fajne i śmieszne niestety ideom Polskiej Nocy Kabaretowej były premierowe skecze a tu było wszystko z granego w zeszłym roku programu. Było fajnie, śmiesznie i z pomysłem (jak na ten kabaret przystało) niestety jak to kiedyś śpiewała pewna pani z gitarą "ale to już było...". Kabaret Moralnego Niepokoju niestety bez Roberta Górskiego to już nie ten sam kabaret i niestety występ ich oceniam na średni co nie jest tylko moja opinią. Widać że chłopakom zmiany kadrowe nie służą a w coraz bardziej okrojonym składzie się trochę "męczą". Podsumowując - fajne widowisko, 4 godziny świetnej zabawy ale najlepiej dla kogoś kto nie bywa na innych występach tylko ogranicza się do kabaretów w telewizji a raz w roku wybiera się na PNK. Jednak nawet ktoś, kto tak jak ja ogląda często kabarety na żywo nie powinien się nudzić bo można się porządnie wyśmiać i posłuchać odrobiny lokalnej poezji :)

  • 22.02.2019 18:30
  • |
ann Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

Artyści niesamowici ! Bardzo nam się podobało . Jeśli chodzi o stronę organizacyjną - ciężko - dużo ludzi, tłumy na schodach, problemy z parkowaniem i lekkie opóźnienie. Ale występy rekompensowały złe pierwsze wrażenie.

  • 22.02.2019 14:46
  • |
Damiano Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Było świetnie i czekam na kolejną sprzedaż biletów w strefie vip

  • 22.02.2019 13:52
  • |
jupiter Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Super spędzony czas, mnóstwo śmiechu i radości.

  • 21.02.2019 19:30
  • |
LeeLoo Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Ubaw po pachy. Bawiłam się przednio.

  • 21.02.2019 05:28
  • |
WuFu Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Ogólnie miło spędzony czas do przerwy. Po przerwie Kabaret Moralnego Niepokoju zawiódł powtórkami z przeszłości, a Skeczów Męczących naprawdę męczył. Najlepiej wypadł Kwiatkowski oraz Kabaret Smile, który moim zdaniem powinien zamykać cały program swoją piosenką finałową. Brawa za świetny i inteligentny skecz "wielka Gra".

  • 20.02.2019 23:32
  • |
niebieskooka1 Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

było super same nowości, po godzinie szczęka mnie bolała i dostałam kolki ze śmiechu .Polecam takie wypady na każdą z tych kabaretów w dużej dawce grozi śmiercią ze śmiechu. Dzięki za mile spędzony czas.

  • 20.02.2019 17:50
  • |
Monika Jęczmieniak Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

Było wspaniale ! Uśmiałam się. ! Jestem stałym gosciem co roku jest lepiej !

  • 20.02.2019 12:59
  • |
Rafi Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

Było super. Na pewno w przyszłym roku po raz kolejny pojawię się na PNK

  • 20.02.2019 08:49
  • |
Malinka Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

Wieczór bardzo udany...mimo tego, że pojawiły się stare skecze.

  • 20.02.2019 08:45
  • |
Gość Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Było bardzo fajnie. Mi i mojej rodzinie bardzo się podobało

  • 20.02.2019 07:18
  • |
DOMENKA Polska Noc Kabaretowa 2019 Zgorzelec (17.02.2019 17:00)

Bardzo miło spędzony czas. Według mnie najlepiej wypadł kabaret K2 chociaż pozostałe również były super. Na pewno w przyszłym roku również odwiedzimy Arene Turów w Zgorzelcu.

  • 19.02.2019 23:03
  • |
Hiejuvei Polska Noc Kabaretowa 2019 Wałbrzych (16.02.2019 20:00)

KMN bez Roberta Górskiego:(:(:(

  • 19.02.2019 20:28
  • |
Zeb Polska Noc Kabaretowa 2019 Dąbrowa Górnicza (15.02.2019 20:00)

Było świetnie. Jedyne rozczarowanie to oczekiwany Kabaret Moralnego Niepokoju , który wystąpił.

  • 19.02.2019 19:45
  • |