Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali
Data i godzina:
sobota, 01 lutego 2020
godz. 17:00
Gdzie:
ZNAJDŹ BILETY ( 56 ) WYDARZENIA W Świdnica
Wykonawca:
OPIS WYDARZENIA

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? 
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

RECENZJE
Roman Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Super miejsce, jesteśmy bardzo zadowoleni, jedyny minus to siedzenia ciężko było wysiedzieć dwie godziny.

  • 16.09.2019 15:10
  • |
chris Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

niezle. byly lepsze i gorsze momenty ale ogolnie ok.

  • 01.09.2019 22:39
  • |
aaneteczka Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Super widowisko,nowy program rozwala do łez, pośmiałam się popłakałam ze śmiechu, polecam gorąco

  • 29.08.2019 09:47
  • |
Rene Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Super było

  • 26.08.2019 20:34
  • |
szprotka Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

bardzo milo bylo mi uczestniczyc na tak wspnialym kabarecie.. bede mile wspominac ten wspolnie spedzony czas. pozdrawiam...

  • 26.08.2019 16:15
  • |
bobby44 Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Jak zwykle, rewelacyjny KMN I duże wrażenie zrobiła na mnie pani Agata, mam wrażenie, iż Magdalena Stużyńska jej ustępuje - nie wspominając o nieodżałowanej Katarzynie Pakosińskiej (nadawała koloryt występom kabaretu). Poza tym Mistrzowie w wielkiej formie. Widziałem i odczułem, że publiczność amfiteatru wyraziła to swoimi emocjami podczas wstępu.

  • 26.08.2019 16:01
  • |
Paweł Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Fantastyczna zabawa!!!!!!!!!

  • 26.08.2019 14:55
  • |
IZA Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Występ super jednak cena za bilet troszkę na wyrost. Wiem każdy musi zarobić

  • 26.08.2019 14:17
  • |
Gocha! Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Było świetnie!! Uśmiałam się bardzo!

  • 26.08.2019 12:28
  • |
Piotr Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

100% satysfakcji, szybko, sprawnie.

  • 26.08.2019 10:07
  • |
BleckKasia Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

SUPER! Bardzo miło i wesoło spędziłam ten czas :)

  • 26.08.2019 09:21
  • |
Mietek Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Występ spełnił moje oczekiwania.

  • 26.08.2019 09:15
  • |
Bjsz Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Było fantastycznie - dwie godziny śmiechu, Robert Górski cały czas na scenie - podziwiam z całego serca.

  • 26.08.2019 08:20
  • |
helwin Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Super zabawa, dużo śmiechu, miła atmosfera !!!

  • 26.08.2019 08:07
  • |
Drallibor Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali  (25.08.2019 18:00)

Jak zawsze KMN super! Robert się spisał jak zawsze!

  • 26.08.2019 07:45
  • |